Czy w ZUS można samemu opłacać składki?

Czy jeśli chciałabym mieć w ZUS większe składki, a jestem zatrudniona na umowie zlecenie i mam składki od 180zł to czy mogę do ZUS coś dopłacać i na jakich warunkach, może ktoś się orientuje?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#1 2017-02-07 14:17:30

olaopiekunka
Member

Czy w ZUS można samemu opłacać składki?

Czy jeśli chciałabym mieć w ZUS większe składki, a jestem zatrudniona na umowie zlecenie i mam składki od 180zł to czy mogę do ZUS coś dopłacać i na jakich warunkach, może ktoś się orientuje?

Reklama

Podobne tematy :

Czy można pozyskać dane włąściciela znając jego numer bankowy - witam mam tuta pytanie i w sumie wielki problem Czy dzięki numerowi konta bankowego można pozyskać dane właściciela konta? Moze ktos jest wstanie mi pomoc, z góry dziękuje

Składki a A1 - Witam! Mam pytanie, czy ZUS zwraca składki zapłacone jak nie wyda A1? Pozdrawiam Elle

Świadczenia przedemerytalne - kiedy można się o nie starać? - Jakie trzeba spełnić warunki, aby starać się o świadczenia przedemerytalne? Czy osoba bezrobotna, ale posiadająca wystarczający okres pracy oraz wiek ma szanse na uzyskanie takiego świadczenia?

Składki emerytalne - Mam do Was dwa pytania. Po pierwsze czy wiecie, jakiej wielkości składki emerytalne odprowadzają Wasze agencje (podajcie jeśli możecie)? Czy z zarobionych pieniążków sami opłacacie sobie dodatkowo składkę emerytalną? Ja jestem w prawdzie młody, ale o takich rzeczach trzeba myśleć wcześniej, stąd moje pytania.

Czy można umowy z dwoma firmami na świadczenie usług informacyjnych? - Witajcie Nie wiecie może- Czy można mieć jednocześnie 2 umowy z dwiema różnymi agencjami na świadczenie usług informacyjnych? Mam teraz umowę na usługi informacyjne z jedną firmą, ważną do końca roku ...

Stopka forum