LLOYDS BANK-problem!

Mam problem z zalogowaniem się do swojego konta internetowego Lloyds Bank (do tej pory, tzn. w zeszłym roku nie było z tym problemu). Po zalogowaniu otrzymuję informację: 'There's a problem...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Formalności, organizacja wyjazdu Opiekunki za granicę - aktualne tematy :

#1 2017-02-06 12:15:42

care assistant40
Member

LLOYDS BANK-problem!

Mam problem z zalogowaniem się do swojego konta internetowego Lloyds Bank (do tej pory, tzn. w zeszłym roku nie było z tym problemu). Po zalogowaniu otrzymuję informację: 'There's a problem...1400005 : We're sorry, but you can't access your accounts online. Please call us on 0345 300 0000 for further assistance. We're open 24/7'. Od 6-ciu lat jestem w Polsce, a konto ze środkami na nim zostawiłem sobie, aby w przyszłości nie musieć zbierać funtów na ponowny start w UK. Nie zmieniłem niestety adresu na Polski (nie wysłałem do Banku formularza), oczywiście karta straciła ważność już dawno temu. Do chwili obecnej to konto służyło mi jedynie, aby od czasu do czasu sprawdzić jego stan, a dzisiaj taka niemiła niespodzianka sad Zamierzam w najbliższym czasie do nich zadzwonić (chociaż mój angielski nie jest najlepszy) z Polski. Wiem jednak, iż będę potrzebował tzw '6-digit Security Number', tylko nie wiem, który to numer? Czy jeżeli nie przedzwonię do Banku, a pojadę do Anglii (prawdopodobnie jeszcze w tym roku), to będę mógł wybrać swoje pieniądze w dowolnym oddziale tego Banku (mam książeczkę czekową, natomiast paszport oraz dowód osobisty, na które zakładałem to konto są już nieaktualne i wyrobiłem nowe). Reasumując, zależy mi na tym, aby nie stracić tych funtów, które udało mi się odłożyć na angielskim koncie. Z góry dzięki za pomoc i rady!

#2 2017-02-06 13:12:28

oszukana14
Member

Re: LLOYDS BANK-problem!

To jest numer, który otrzymujesz podczas otwarcie konta w banku. Pozwala zweryfikować Twoją tożsamość podczas rozmowy telefonicznej. W moim banku prosza o ten numer oraz zadaja dodatkowe pytanie bezpieczenstwa np nazwisko panienskie matki, imie ojca itp.Powinnas otrzymac go razem z kompletem dokumentów podczas podpisywania dokumentów z bankiem. Tak mi się wydaje.

care assistant40 napisał:

Mam problem z zalogowaniem się do swojego konta internetowego Lloyds Bank (do tej pory, tzn. w zeszłym roku nie było z tym problemu). Po zalogowaniu otrzymuję informację: 'There's a problem...1400005 : We're sorry, but you can't access your accounts online. Please call us on 0345 300 0000 for further assistance. We're open 24/7'. Od 6-ciu lat jestem w Polsce, a konto ze środkami na nim zostawiłem sobie, aby w przyszłości nie musieć zbierać funtów na ponowny start w UK. Nie zmieniłem niestety adresu na Polski (nie wysłałem do Banku formularza), oczywiście karta straciła ważność już dawno temu. Do chwili obecnej to konto służyło mi jedynie, aby od czasu do czasu sprawdzić jego stan, a dzisiaj taka niemiła niespodzianka sad Zamierzam w najbliższym czasie do nich zadzwonić (chociaż mój angielski nie jest najlepszy) z Polski. Wiem jednak, iż będę potrzebował tzw '6-digit Security Number', tylko nie wiem, który to numer? Czy jeżeli nie przedzwonię do Banku, a pojadę do Anglii (prawdopodobnie jeszcze w tym roku), to będę mógł wybrać swoje pieniądze w dowolnym oddziale tego Banku (mam książeczkę czekową, natomiast paszport oraz dowód osobisty, na które zakładałem to konto są już nieaktualne i wyrobiłem nowe). Reasumując, zależy mi na tym, aby nie stracić tych funtów, które udało mi się odłożyć na angielskim koncie. Z góry dzięki za pomoc i rady!

Ostatnio edytowany przez oszukana14 (2017-02-06 13:14:17)

#3 2017-02-06 13:39:23

care assistant40
Member

Dzięki

#4 2017-02-06 21:03:13

Stasia_
Member

Moze uda ci sie zmienic adres na polski albo zmienic numer paszportu lub ID za pomoca ich formularzy?
znalazlam jeden na zmiane adresu:
np: https://www.lloydsbank.com/help-guidanc … etails.asp

#5 2017-02-08 14:00:46

care assistant40
Member

Dzięki smile Mam nadzieję, że moje pieniądze nie dostały nóg i nie uciekły z konta wink

#6 2017-02-08 14:31:03

Dalia
Member

Dzięki smile Mam nadzieję, że moje pieniądze nie dostały nóg i nie uciekły z konta wink

Może królowa sobie wzięła. big_smile

A tak serio, sprawdziłam swoje papierzyska w poszukiwaniu Security Number. Jedyna rzecz jaką   znalazłam to jeśli nie masz Security Number to trzeba zadzwonić tak jak pisałeś i oni ci podadzą.
Jadę do Anglii w sobotę więc jak chcesz mogę wejść do Lloydsa i zapytać.

#7 2017-02-09 12:25:54

care assistant40
Member

Będę bardzo wdzięczny. Dzięki wielkie! I przyjemnej podróży.

#8 2017-02-09 18:56:05

Franciszka
Member

Będę bardzo wdzięczny. Dzięki wielkie! I przyjemnej podróży.

W dniu 6 lutego i jeszcze wczoraj bank miał problemy z kontami online. Nie można było przeprowadzić żadnej transakcji i nie można było również zalogować się. Ten bank ma problemy już od 2 tygodni, być może jest to związane z atakiem cybernetycznym na ten bank.

Jest taka strona na której są wszystkie informacje o tym, co nie działa. Wklejam o problemach LLoyds Bank:

http://downdetector.co.uk/problems/lloy … loyds-bank

#9 2017-02-09 21:08:38

Dalia
Member

Przed chwilą weszłam na swoje konto bez problemu. Zalogowałam się i wylogowałam. Nie było informacji, że coś nie działa, ale żadnych transakcji nie próbowałam.
Care Assistant - napisz dokładnie o co mam zapytać. W poniedziałek mam długą przerwę więc mogę pójść.

#10 2017-02-10 12:02:13

care assistant40
Member

Jaszcze raz wielkie dzięki!smile
Jeżeli mogłabyś się dowiedzieć, co mam zrobić aby po przyjeździe do UK mieć dostęp do swoich funtów? W międzyczasie zmienił mi się paszport i dowód (wygasła ważność starych). Przebywam w Polsce i w najbliższych dniach mam zamiar wysłać do nich formularz zmiany adresu, ale co zrobić w związku ze zmianą paszportu i dowodu osobistego?

#11 2017-02-14 19:28:55

Dalia
Member

Care Assistant - nie dowiedziałam się niczego odkrywczego. Jeśli przyjedziesz do UK idziesz do banku i załatwiasz sprawy. Pokazujesz dowód tożsamości, że ty to ty. Nie ma znaczenia czy zmieniłeś paszport. Natomiast kobieta w banku nie potrafiła mi powiedzieć co to jest security number. Ona mówiła, że to mogą te trzy cyfry, które masz na swojej karcie z tyłu.

#12 2017-02-15 13:58:59

care assistant40
Member

Ok. Dzięki wielkie za pomoc! Pozdrawiam serdecznie smile

Reklama