Szukam pracy jako opiekunka / prywatnie

Witam, poszukuję pracy na terenie Niemiec jako opiekunka osób starszych. Posiadam 7 letnie doświadczenie w tej pracy, ukończonych kilka kursów w związku z opieką nad osobami starszymi, język niemiecki bardzo dobry, jestem osobą sumienną i pracowitą, bez nałogów...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-01-31 15:36:36

krystynaopiekunka
New member

Szukam pracy jako opiekunka / prywatnie

Witam,
poszukuję pracy na terenie Niemiec jako opiekunka osób starszych. Posiadam 7 letnie doświadczenie w tej pracy, ukończonych kilka kursów w związku z opieką nad osobami starszymi, język niemiecki bardzo dobry, jestem osobą sumienną i pracowitą, bez nałogów. Pracę mogę podjąć na przełomie luty/marzec. Mogę wyjechać na dłużej (3/4 miesiące). Interesują mnie tylko oferty od osób prywatnych, niestety żadne firmy nie wchodzą w grę.Chętnie nawiąże współpracę z Panią, która szuka zmienniczki. pozdrawiam serdecznie

#2 2017-02-16 06:59:14

pbronik33
New member

Re: Szukam pracy jako opiekunka / prywatnie

Witam
Szukam zmienniczki do Pani 84 lata. Prywatnie. Język niemiecki chociaż słaby komunikatywny . Pani mobilna. Wiecej informacji na maila.

#3 2017-02-16 17:05:10

wampirek
Member
Od: slaskie

Witm! szukam pracy na kilka tygodni, nie chce nikomu zabierac szteli,(skoczek) nie przez firme,moge  jechać pocz. marca na 4-7tyg.może ktoś potrzebyje zjazdu na krotko?  Pozdro!

#4 2017-03-28 16:49:33

sqyliv
New member

krystynaopiekunka napisał:

Witam,
poszukuję pracy na terenie Niemiec jako opiekunka osób starszych. Posiadam 7 letnie doświadczenie w tej pracy, ukończonych kilka kursów w związku z opieką nad osobami starszymi, język niemiecki bardzo dobry, jestem osobą sumienną i pracowitą, bez nałogów. Pracę mogę podjąć na przełomie luty/marzec. Mogę wyjechać na dłużej (3/4 miesiące). Interesują mnie tylko oferty od osób prywatnych, niestety żadne firmy nie wchodzą w grę.Chętnie nawiąże współpracę z Panią, która szuka zmienniczki. pozdrawiam serdecznie

Dzien Dobry, czy Pani ogloszenie jest jeszcze aktualne?
Mam pilna propozycje na wyjazd od razu.
Jesli jest Pani zainteresowana, to prosze o Kontakt przez Mail z podaniem Pani numeru telefonu.
Dziekuje i pozdrawiam.

#5 2018-05-24 15:47:43

chrikula
Member

drogie Panie, jeśli chodzi o naprawdę fajną pracę to ja polecam medipe.pl, są konkretni i jasno stawiają warunki + teraz mają atrakcyjny bonus wakacyjny, bo aż 300 euro dodatkowo smile

#6 2020-09-29 11:20:14

miki789
New member

Jeśli planujesz wyjazd to zwróć uwagę na jakąś firmę, która będzie gwarantowała między innymi odpowiednie dopasowanie osoby, nad którą będziesz miała opiekę. Tak jak jeżdżę z Sentium od jakiegoś czasu to właśnie tak wygląda, że oni starają się właśnie nad tym jakoś czuwać, wcześniej te rodziny sprawdzają i dzięki temu potem łatwiej jest jakoś dopasować osobę do opiekuna.

#7 2020-10-10 22:54:35

paniusiabogusia01
Member

Naczytałam się na różnych grupach, co potrafią wyprawiać rodziny jak się pojedzie prywatnie i mi się odechciało. Wzięłam sztele z Laxo, załatwili mi transport, jak czegoś nie wiedziałam dzwoniłam do koordynatorki a wypłata jak w umowie i na czas.

#8 2020-10-12 09:04:21

Danuta68
New member

Cyz ktos może polecić fajną firme. Ja byłam teraz przez Sekursenior od Espay i tragedia. Nic nie sprawdzone i wieczne problemy. Ma któraś y was coś dobrze płatnego?

#9 2020-10-19 09:50:47

BarbPolewska
New member

Ja ostatnio zakładałam Gewerbe w carebiuro i chwale sobie tą firme. Ludzie którzy tam pracują zawsze doradzą i jak dotąd nie miałam z tą firmą żadnych problemów. Z czystym sumieniem polecam.

#10 2020-10-20 12:02:54

rosa681
New member

Ja ostatnio się tak przejechałam na jednej  firmie że odechciało mi się już jeździć, totalna porażka.
Na prawde carebiuro jest takie dobre i polecacie je?

#11 Dzisiaj 12:51:40

BarbPolewska
New member

Tak ja naprawde polecam carebiuro. Niech Pani sama do nich zadzwoni lub wejdzie na ich strone (carebiuro.de) i poczyta sobie tam wszystko pisze.
Nie pożałuje Pani tego wyboru. Tym razem bedzie tak jak powinno być a nie jak było z poprzednią firmą.

Reklama