Opiekunka na 27.01.2017

Witam opiekunka do Niemiec-Hanover na 27.01 z jezykiem komunikatywnym/podstawowym opieka nad starsza osoba,praca na dwa miesiace ,dobre zarobki,ubezpieczenie w polsce i za granica,zwrot kosztow za droge tam i z powrotem za minimum 6tgdn...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-01-21 11:26:04

OPIEKA 24H NW
New member

Opiekunka na 27.01.2017

Witam opiekunka do Niemiec-Hanover na 27.01 z jezykiem komunikatywnym/podstawowym opieka nad starsza osoba,praca na dwa miesiace ,dobre zarobki,ubezpieczenie w polsce i za granica,zwrot kosztow za droge tam i z powrotem za minimum 6tgdn.umowa zlecenia,mozliwosc dalszej wspolpracy.Prosze o kontakt telefoniczny w razie pytan 730 222 716-(Zatrudnia Firma).Pozdrawiam Serdecznie.

https://images.cooltext.com/4865267.gif

Ostatnio edytowany przez OPIEKA 24H NW (2017-01-21 12:15:08)

Reklama

Podobne tematy :

Jakie cechy powinna posiadać opiekunka osób starszych - Praca opiekunki osób starszych jest pracą szczególną i wymagającą, na pewno więc nie powinny jej wykonywać osoby przypadkowe, których jedynym celem jest zarobienie pieniędzy, a takie, które mają ku temu odpowiednie predyspozycje i...

Opiekunka/ Opiekun, Niemcy, Vaihingen, od 17/10 - Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje OPIEKUNKI / OPIEKUNA do starszego pana w Vaihingen koło Stuttgartu...

Praca jako opiekun/opiekunka z GoWork - Witamy, firma GoWork poszukuje chętnych do pracy jako opiekun/opiekunka osób starszych w Niemczech. Jesteśmy uznaną agencją pośrednictwa pracy, działającą od 1995 roku na rynku polskim i europejskim...

Brak doświadczenia- czy znajdę prace jako opiekunka? - Powiedzcie mi, czy mam szansę na pracę jako opiekunka, jesli nie pracowałam wczesniej w tym fachu? Miałam co najwyżej styczność z czymś takim, gdy zachorowała moja babcia...

Opiekunka - Alkoholiczka - Nie wiem jak u Was wygląda podejście do alkoholu, ale ja nie wyobrażam sobie picia alkoholu podczas zlecenia...

Stopka forum