img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



szukam pracy na 3 tygodnie

Szukam pracy na 3 tygodnie od 6 lutego. Znam niemiecki i mam doświadczenie. Kontakt: ag.kusiak@interia.pl

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-01-16 10:04:13

rozeta19
Member
Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 151

szukam pracy na 3 tygodnie

Szukam pracy na 3 tygodnie od 6 lutego. Znam niemiecki i mam doświadczenie.
Kontakt:
ag.kusiak@interia.pl

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Gdzie szukacie ofert pracy w opiece w Polsce? - A z ciekawości.... bo wiem, że marne pieniądze (tak czytam co piszecie), ale gdzie można szukać ewentualnie ofert pracy przy opiece w Polsce? Jakieś agencje mają też takie oferty? Bo wiadomo, że czasem jeśli nie słaby język, to trzymają nas w kraju inne rzeczy (dzieci, sprawy rodzinne, choroby wśród najbliższych itd...

Dobry pośrednik pracy dla opiekunek w Niemczech jaki ? - Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w Niemczech w roli opiekunki. Chciałbym wyjechać do takiej pracy, ale kompletnie nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ewentualne sprawy od strony prawnej, z kim tu wyjechać, żeby to było legalne, żeby potem nie mieć potem jakichś problemów...

Nasza codzienność w pracy w opiece w Niemczech :) - Hej, dziewczyny w tym wątku chciałabym skupić wszystkie internautki które pracują w niemczech na opiece :) Piszmy tu sobie o naszych codziennych problemach doświadczeniach itd...

Dlaczego wyjeżdzamy do pracy do Niemiec ? - Napiszcie , dlaczego chcecie pracować w Niemczech ? Moją główną motywacją są względy finansowe i oderwania się na moment od polskiej rzeczywistości...

Święta w pracy - Witajcie, czy któraś z Was spędzała kiedyś święta w pracy? Macie wtedy normalną jakąś Wigilię z podopiecznym?

Stopka forum