Active Intercare - sprawdzona przeze mnie firma

Witam, chciałabym polecić Wam firmę Active Intercare(https://www.active-intercare.pl/) zatrdudniającą osoby do opeki osób starszych. Polecam- miły kontakt z kadrą, regularne wpływy wynagrodzenia w wybranej walucie na konto...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2017-01-02 18:06:12

cyrandan
New member

Active Intercare - sprawdzona przeze mnie firma

Witam,

chciałabym polecić Wam firmę Active Intercare(https://www.active-intercare.pl/) zatrdudniającą osoby do opeki osób starszych. Polecam-  miły kontakt z kadrą, regularne wpływy wynagrodzenia w wybranej walucie na konto.

Pozdrawiam!

#2 2017-01-02 20:20:12

Kasia31
Member

Re: Active Intercare - sprawdzona przeze mnie firma

Witaj. Przegladam ich strone-na pierwszy rzut oka wszystko dobrze .  Podaja stawki brutto-wiec pewnie mozna samemu decydowac czy chce sie odprowadzac ZUS od sredniej krajowej czy jakis minimalny... ? Dobrze rozumiem?

#3 2017-01-02 20:36:12

Kasia31
Member

A nie,przepraszam,teraz doczytalam "Wysokość oferowanego przez nas wynagrodzenia waha się od 900EUR do 1500 EUR netto ". Ciekawe ile dostalabym z moim dobrym niemieckim ale doswiadczeniem nieduzym i z prosba aby ZUS odprowadzany byl od sredniej krajowej.

#4 2017-05-05 19:18:41

Emilka123
New member

Ja też polecam Active Intercare. Dostaję pieniądze na konto w EUR w całosci. Dodatkowo otrzymuję pieniądze za promocję lub polecenie innej opiekunki. Warunki są fajne. Jeśli stella mi nie odpowiada to następnym razem jadę gdzieś indziej. Dziewczyny w biurze też są miłe i zawsze dzwonią.
Polecam

#5 2017-05-05 20:28:43

gra38
Member
Od: polska , niemcy

Emilka123 napisał:

Ja też polecam Active Intercare. Dostaję pieniądze na konto w EUR w całosci. Dodatkowo otrzymuję pieniądze za promocję lub polecenie innej opiekunki. Warunki są fajne. Jeśli stella mi nie odpowiada to następnym razem jadę gdzieś indziej. Dziewczyny w biurze też są miłe i zawsze dzwonią.
Polecam

w każdych agencjach dziewczyny są miłe,jak nie masz pytań i nie marudzisz i bierzesz co dają............

#6 2017-05-05 22:55:24

mobilna
Member

gra38 napisał:

Emilka123 napisał:

Polecam

w każdych agencjach dziewczyny są miłe,jak nie masz pytań i nie marudzisz i bierzesz co dają............

Amen.

#7 2017-05-29 16:58:57

6koanna1960
New member

Ja również polecam Active-Intercare  z Warszawy ponieważ  firma solidna, współpraca dobra, pieniądze na czas ,sprawdzone rodziny do opieki. Jeżdżę już trzy lata i tylko z tej firmy. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić tą firmę.
Pozdrawiam

#8 2017-05-29 18:07:56

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

6koanna1960 napisał:

Ja również polecam Active-Intercare  z Warszawy ponieważ  firma solidna, współpraca dobra, pieniądze na czas ,sprawdzone rodziny do opieki. Jeżdżę już trzy lata i tylko z tej firmy. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić tą firmę.
Pozdrawiam

3 lata jeździsz i założyłeś konto po to ażeby pochwalić firmę ?????????

#9 2017-05-29 18:55:46

luke.ofm
Member

copyfield napisał:

6koanna1960 napisał:

Pozdrawiam

copyfield, czy Ty jesteś forumowym znawcą?
chyba pajacem , forumowym,  bardziej...
Też kiedyś jeździłem z Active i nie narzekałem

Ostatnio edytowany przez luke.ofm (2017-05-29 19:15:01)

#10 2017-05-29 20:13:33

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

luke.ofm napisał:

copyfield napisał:

6koanna1960 napisał:

Pozdrawiam

copyfield, czy Ty jesteś forumowym znawcą?
chyba pajacem , forumowym,  bardziej...
Też kiedyś jeździłem z Active i nie narzekałem

Do twojego poziomu odpowiedzi nie zniżę się...............za gorąco dzisiaj

#11 2017-05-31 20:19:25

ava
Member

Cuś „kolega” nerwowy big_smile Może by tak „kolega” do tego aktive wrócił? Jeżeli ktoś pajacuje to agenturka big_smile

http://www.active-intercare.pl/oferty-p … h-od-14-06

Miasto:Steinfeld
Kraj:Niemcy
Informacje podstawowe:Centrum Opieki Active Intercare poszukuje Pani chętnej do pracy na stanowisku Opiekunka Osoby Starszej
Opis oferty:Poszukujemy Pani z komunikatywną lub dobrą  znajomością języka niemieckiego do Podopiecznej w wieku 86 lat na okres 2-3 miesięcy. Podopieczna jest osobą leżącą, jest po przebytym udarze, choruje na inkontynencję, nadciśnienie. Pani ma założoną sondę (bezpośrednie nawodnienie do pęcherza). Do Pani raz w  tygodniu  przychodzi terapeuta.Do obowiązków opiekunki będzie należeć troska o Podopieczną, pielęgnacja ciała,  oraz prowadzenie domu. Na miejscu jest dostępny podnośnik oraz przyrządy ułatwiające pracę.Pani mieszka razem z mężem w domu z ogrodem. Do dyspozycji Opiekunki jest w pełni wyposażony pokój z dostępem do internetu.
Wymagania:- Doświadczenie przy wyżej wymienionych chorobach
- Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
- Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
- Osoba o entuzjastycznym usposobieniu
Wynagrodzenie:do  1580  EUR brutto/m-c

Okres pracy:14.06.2017-14.08.2017
Start pracy:2017-06-14
Informacje dodatkowe:Zapewniamy:
- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim pracodawcą,
- Terminowe wypłaty wynagrodzeń
- Zwrot kosztów podróży od 100 do 150 EUR,
- Zakwaterowanie, Wyżywienie,
- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim,
- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1,
- Pakiet dodatkowych ubezpieczeń na okres oddelegowania
- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy.
- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji.
- Dodatkowe bonusy za polecenie innej opiekunki bądź rodziny z którą podpiszemy kontrakt
- Formę zatrudnienia: umowę zlecenie.

Sposób aplikacji:
Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl

Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.

PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas a uzyskasz dodatkowe informacje.

Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl
www.active-intercare.pl

Jeżeli Pani ma założoną sondę to nie do pęcherza a do żołądka big_smile Jeżeli do pęcherza, to urostomię i wtedy nie nawadniamy , ale raczej odwadniamy big_smile Jeżeli jest nawadnianie to znaczy, że jest problem z przełykaniem i karmienie. 4- 5 karmień dziennie i pojenie ile się da, reszta przez sondę. Bilans płynów. Pomoc domowa bez żadnej pomocy ze strony służb medycznych ma się kompleksowo zająć sparaliżowaną kobietą? Lift i bliżej nie określony sprzęt pomocniczy. Może jeszcze zmiana pozycji co 2 godziny. O pieluchach tez ani słowa, czyli jest możliwość, że cyborg będzie wysadzał na krzesło toaletowe. Czytaliśmy o takim co go pieluchy uwierały big_smile  Raz w tygodniu terapeuta i bonusik w postaci nie wymagającego opieki małżonka, a być może i ogrodu za zawrotną kwotę tysiąc pińset osiemdziesiąt euro BRUTTO na miesiąc. A ile to jest netto? A kto przy zdrowych zmysłach z doświadczeniem weźmie taki cyrkus? I jeszcze z dobrym niemieckim i referencjami big_smile

A tu kolejne

http://www.active-intercare.pl/oferty-p … g-od-24-06

Opieka głownie nad panią, a pan to tak przy okazji, bonusik taki, coby się opiekunka nie zanudziła na śmierć big_smile

Kraj:Niemcy
Informacje podstawowe:Centrum Opieki Active Intercare poszukuje Pani chętnej do pracy na stanowisku Opiekunka Osoby Starszej
Opis oferty:Poszukujemy Pani z komunikatywną lub   dobrą znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy do sympatycznego Małżeństwa na okres 2/3 miesięcy. Podopieczna  (86 l.) cierpi na paraliż mięśni nóg, porusza się na wózku. Pani potrzebuje pomocy przy wstawaniu, toalecie oraz codziennych czynnościach. Do Podopiecznej przychodzi  2/3 razy w tygodniu  stacja socjalna. Opieka jest głównie tylko nad Podopieczną. Pan ( 88 l.) jest osobą mobilną i samodzielną, porusza się samodzielnie . Do obowiązków opiekunki będzie należała ogólna opieka, pomoc w codziennych czynnościach, prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków, zakupy. Państwo  mieszkają sami w domu z ogrodem. Do dyspozycji Opiekunki jest w pełni wyposażony pokój w pięknie urządzonym domu na poddaszu, oddzielna łazienka. Sprawdzone i spokojne miejsce pracy.
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy
Wynagrodzenie:do 1250 EUR NETTO /m-c
Okres pracy:24.06.2017-24.08.2017
Start pracy:2017-06-24
Informacje dodatkowe:Zapewniamy:
- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim pracodawcą,
- Terminowe wypłaty wynagrodzeń
- Zwrot kosztów podróży  do 150 EUR,
- Zakwaterowanie, Wyżywienie,
- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim,
- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1,
- Pakiet dodatkowych ubezpieczeń na okres oddelegowania
- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy.
- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji.
- Dodatkowe bonusy za polecenie innej opiekunki bądź rodziny z którą podpiszemy kontrakt
- Formę zatrudnienia: umowę zlecenie.

Sposób aplikacji:
Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl

Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.

PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas a uzyskasz dodatkowe informacje.

Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl
www.active-intercare.pl   

Mierzenie  cukru i majstrowanie przy dawkach insuliny.

http://www.active-intercare.pl/oferty-p … %B6blingen

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje małżeństwa lun dwóch Panów  do pracy na stanowisku Opiekun Osoby Starszej
Opis oferty:Poszukujemy małżeństwa lub dwóch panów  z mocną komunikatywną lub dobrą  znajomością języka niemieckiego (przynajmniej jedna osoba musi znać dobrze język i mieć prawo jazdy) do Podopiecznego w wieku 85 lat na okres 2-3 miesięcy. Pan jest diabetykiem i choruje na demencje. Podopieczny potrzebuje  asekuracji przy przemieszczaniu się, pomocy przy codziennych czynnościach . Podopieczny mieszka wraz z żoną w dużym domu z ogrodem, chętnie razem odwiedzają różne restauracje. Do obowiązków opiekunów będzie należeć troska o Podopiecznego, mierzenie cukru, podawanie insuliny, wizyty u lekarza, jeżdżenie po zakupy i chodzenie na spacery z podopiecznym. Do dyspozycji Opiekunki jest w pełni wyposażone własne mieszkanie, które znajduje się obok domu. Dostęp do internetu jest zapewniony.
- Mocna komunikatywna  lub dobra (przynajmniej jedna osoba musi znać dobrze język)znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. B
- Osoby o entuzjastycznym usposobieniu
Wynagrodzenie:- do 1600 EUR brutto/m-c

A tu syn i wnuk w bonusiku big_smile

http://www.active-intercare.pl/oferty-p … d-ok-20-06

Opis oferty:Poszukujemy Pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do Podopiecznej w wieku 90 lat na okres 2-3 miesięcy. Podopieczna choruje na demencję oraz porusza się przy rollatorze. Do obowiązków opiekunki będzie należeć troska o Podopieczną oraz prowadzenie domu. Pani mieszka w domku jednorodzinnym wraz z synem i wnukiem. Do dyspozycji Opiekunki jest w pełni wyposażony pokój.
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

A tu z ichniego fejsa:

https://www.facebook.com/Active-Interca … mp;fref=nf

Active-Intercare.pl
19 maja o 08:11 •
Drogie Opiekunki i Opiekunowie!
Chcielibyśmy rozpocząć wirtualne lekcje języka niemieckiego na naszej facebookowej stronie, które ułatwią wam naukę języka niemieckiego.
Słówka na dziś to kilka nazw chorób, na które chorują nasi podopieczni:
• Die Demenz - demencja
• Der Schlaganfall – udar
• Der Krebs - rak
• Das Diabetes - cukrzyca
• Die Rheuma - reumatyzm
• Die Osteoporose - osteoporoza
• Das Asthma - astma
• Die Inkontinenz - nietrzymanie moczu
• Die Bluthochdruck – nadciśnienie

Active-Intercare.pl
23 maja o 16:09 • Warszawa, Masovian Voivodeship •
Drogie opiekunki i opiekunowie!
Chcielibyśmy pomóc Państwu w opiece, dlatego udostępniamy kilka słówek z zakresu czynności codziennych, które powinny pomóc w komunikacji z Waszymi pacjentami:
Die Urinpfanne reichen- podawać basen
Medikamente verteilen- podać lekarstwa
Aufräumen- sprzątać
Wäsche waschen- prać
Einkaufen- robić zakupy
Putzen – sprzątać

Trzeba mieć wybitnie entuzjastyczne usposobienie, żeby z takim niemieckim, za takie pieniądze, na takie stelle jechać. A właściwie to za jakie pieniądze?

#12 2017-05-31 20:57:28

mobilna
Member

Zoll i Polizei zapewnia dodatkowe atrakcje w najblizszym czasie.
Po ujawnieniu informacji ze wyłudzono z budżetu Krankenkas około miliarda euro na przekretach w pflegedienstach i firmach 24/24 , słuzby przystepuja do bardzo dokładnej kontroli . Na widelcu jest 230 juz trzepanych firm , nastepne czekaja w kolejce.
Bayern , NRW , Berlin i Brandenburgia dostały specjalne zielone swiatło na trzepanko , bo tu przekretów najwiecej.

#13 2017-07-06 09:22:01

grazynalaba
New member

Ja również jeżdżę do pracy z firmy active intercare. Odpowiadają mi warunki tam panujące. Nigdy nie miałam z niczym problemu. Bardzo polecam !

Reklama