Niemiecki Sprachkurs - kto robil?

Czesc dziewczyny jestem tu nowa i chcialam spytac ktora z was robila niemiecki Sprachkurs w niemczech,,,, Jestem na nowym zleceniu od swiat i zastanawiam sie czy nie zaczac w koncu porzadnej nauki jezyka, a nie tylko kali jesc kali pic,,, Rodzina mnie tu namawia do nauki...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kursy języka niemieckiego i opieki dla Opiekunek - aktualne tematy :

#1 2016-12-28 11:04:11

Niemiecki Sprachkurs - kto robil?

Czesc dziewczyny jestem tu nowa i chcialam spytac ktora z was robila niemiecki Sprachkurs w niemczech,,,, Jestem na nowym zleceniu od swiat i zastanawiam sie czy nie zaczac w koncu porzadnej nauki jezyka, a nie tylko kali jesc kali pic,,, Rodzina mnie tu namawia do nauki. Jakie sa wasze opinie, da sie cos nauczyc na takim kursie w niemczech? Ile placilyscie???

Artykuł opublikowany przez : waanda6300
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

Reklama

Podobne tematy :

Niemiecki - Szczecin? - Witam:) Znacie może jakies dobre kursy płatne i bezpłatne, szybkie, intensywne zakończone certyfikatem w Szczecinie? Pozdrawiam El

Język niemiecki dla Łodzi i okolic ! - Od 28.04.2016 ruszamy z cyklem DARMOWYCH zajęć otwartych z języka niemieckiego. Masz problem z gramatyką? A może znasz słowa, ale nie wiesz jak ułożyć je w zdanie? Potrzebujesz poćwiczyć rozmówki? Przyjdź – chętnie pomożemy! Pierwsze spotkanie z lektorem odbędzie się 28...

Język niemiecki dla Łodzi i okolic ! - Od 28.04.2016 ruszamy z cyklem DARMOWYCH zajęć otwartych z języka niemieckiego. Masz problem z gramatyką? A może znasz słowa, ale nie wiesz jak ułożyć je w zdanie? Potrzebujesz poćwiczyć rozmówki? Przyjdź – chętnie pomożemy! Pierwsze spotkanie z lektorem odbędzie się 28...

Gdańsk: Praca dla osób znających biegle język niemiecki! - Znasz biegle język niemiecki? Jesteś osobą kontaktową, dokładną i pozytywnie nastawioną do swoich obowiązków? Poszukujesz stałej i pewnej pracy w Trójmieście? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy pracę dla korporacji, która wywodzi się ze start-up’u...

Stopka forum