VESPER BONUM - PRACA W PRZYJAZNEJ, RODZINNEJ ATMOSFERZE.

Pani Fuchs ( lat 79) jest pogodną staruszką, spragnioną kontaktu z drugim człowiekiem. Jest osobą cierpiącą na Alzheimera. Poszukujemy Opiekunki od 29 grudnia, która będzie towarzyszem rozmów i wsparciem w codziennych czynnościach...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-12-26 20:30:02

VesperBonum
New member

VESPER BONUM - PRACA W PRZYJAZNEJ, RODZINNEJ ATMOSFERZE.

Pani Fuchs ( lat 79) jest pogodną staruszką, spragnioną kontaktu z drugim człowiekiem. Jest osobą cierpiącą na Alzheimera.  Poszukujemy Opiekunki od 29 grudnia, która będzie towarzyszem rozmów i wsparciem w codziennych czynnościach. Wymagany jest dobry niemiecki i doświadczenie w opiece. Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i stopnia znajomości języka minimum 1 500 Euro netto.  Tel. +48 68 415 10 40 mail: walkowicz@vesperbonum.de  Strona:  www.vesperbonum.de

Reklama

Podobne tematy :

praca na czarno - pisze z prosba do was troche trudna sytuacja i wogule chodzi mi o namiary na pania ktora jest czlowiekiem i rozumie drugirgo czlowieka z powodu naiwnosci ludzkiej nie moge pracowac w niemczech legalnie wiec prosila bym namiary na jakas pania ktora jest w stanie zalatwic prace na czarno do opieki z gory dziekuje za pamoc

Opiekun/ka osób starszych+prawo jazdy/praca Irlandia Płn. luty 2014 - Praca dla opiekunów z prawem jazdy opieka nad pacjentami w domach prywatnych w Irlandii Północnej/rejon Belfast...

Praca w szwajcari - Cześć dziewczyny pozdrawiam serdecznie wszystkie panie jestem nowa pracuję jako opiekunka w szwajcarji jestem tu już drugi raz po krótkiej przerwie...

Praca dla opiekunek- cała Polska - Koszalin/ Słupsk/ Warszawa/ Włocławek/ Kraków: Legalna praca dorywcza dla opiekunki, polegająca na wsparciu starszej osoby w codziennych czynnościach tj...

Praca w Koszalinie - Poszukujemy opiekunek do osób starszych z Koszalina i okolic. Wymagamy minimum doświadczenia w opiece, kontakt od 8 do 17 od poniedziałku do piątku 516450150

Stopka forum