VESPER BONUM - PRACA W PRZYJAZNEJ, RODZINNEJ ATMOSFERZE.

Pani Fuchs ( lat 79) jest pogodną staruszką, spragnioną kontaktu z drugim człowiekiem. Jest osobą cierpiącą na Alzheimera. Poszukujemy Opiekunki od 29 grudnia, która będzie towarzyszem rozmów i wsparciem w codziennych czynnościach...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-12-26 20:30:02

VesperBonum
New member

VESPER BONUM - PRACA W PRZYJAZNEJ, RODZINNEJ ATMOSFERZE.

Pani Fuchs ( lat 79) jest pogodną staruszką, spragnioną kontaktu z drugim człowiekiem. Jest osobą cierpiącą na Alzheimera.  Poszukujemy Opiekunki od 29 grudnia, która będzie towarzyszem rozmów i wsparciem w codziennych czynnościach. Wymagany jest dobry niemiecki i doświadczenie w opiece. Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i stopnia znajomości języka minimum 1 500 Euro netto.  Tel. +48 68 415 10 40 mail: walkowicz@vesperbonum.de  Strona:  www.vesperbonum.de

Reklama

Podobne tematy :

PRACA w polsce z zakwaterowaniem - Witam Szukamy Pani opiekunki do osób starszych Praca na już oferta całodobowa okolice Koszalina Więcej informacji pod nr telefonu 516 450 150

praca na zmiany a utrzymanie w Polsce - Witam , interesuje mnie praca opiekunki jako ewentualne wyjście awaryjne na przyszłość a w szczególności praca w systemie zmianowym - 2mies...

Stała praca ok. 70 km od Zgorzelca (okolice Drezna) Opiekun medyczny - Niemiecka firma poszukuje opiekuna medycznego (wykształcenie obowiązkowe) również tuż po szkole. Zatrudnienie na warunkach niemieckich...

Wymarzona praca... - Wymarzona praca, to atrakcyjna pod wieloma względami oferta. Oczywiście, że interesuje nas wynagrodzenie, adekwatne do pracy, ale co jeszcze? Żeby podopieczny był ciepłą i skorą do współpracy osobą, żeby był dostępny internet - żeby można było kontaktować się z bliskimi, żeby agencja fundowała lot samolotem, a nie ciasnym busikiem...

Praca w Niemczech - mam pytania - Witam, zamierzam podjąć pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Nie znam języka, brak mi doświadczenia, mam szczerą chęć podjęcia się tego rodzaju pracy i dlatego proszę o podpowiedź, od czego należy zacząć? Mieszkam w Bydgoszczy i proszę Panie z tej okolicy o polecenie odpowiedniej szkoły i pokierowanie co należy dalej zrobić i gdzie się zgłosić...

Stopka forum