oferta pracy bez niemieckiego

Czesto czytam wpisy Pan ktore chca wyjechac ale nie znaja jezyka.Dzisiaj na sasiednim forum zamieszczono ogloszenie z oferta pracy dla opiekunki bez znajomosci niemieckiego- Moze komus sie przyda...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-12-22 16:42:26

Kasia31
Member

oferta pracy bez niemieckiego

Czesto czytam wpisy Pan ktore chca wyjechac ale nie znaja jezyka.Dzisiaj na sasiednim forum zamieszczono ogloszenie z oferta pracy dla opiekunki  bez znajomosci niemieckiego- Moze komus sie przyda. Niestety co do firmy Sowa Pflege nie znalazlam zadnych opinii.To chyba jakas nowa firma.

Zlecenie bez znajomości języka, 29 grudnia

Miejsce pracy: Anhausen

Oferta ważna do: 29.12.2016

Zlecenie dla Opiekunki, nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego!
Start: 29 Grudnia
Miasto: Anhausen, niedaleko Koblenz
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie, ubezpieczenie
- opłacenie + organizację przejazdu
- wyżywienie, zakwaterowanie
Podopieczna:
Data urodzenia: 17.04.1945
wzrost: 165 cm
waga: 79 kg
Pflegedienst zajmuje się 1x w tyg. myciem podopiecznej, dodatkowo będzie przychodzić 3x w tyg. do podawania leków
Mobilność:
- podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim (nie wymaga dźwigania), należy ją podtrzymać za rękę przy wstawaniu, w domu jest Krankenbett
Dolegliwości:
- stwardnienie rozsiane, stan umysłowy klarowny
Obowiązki:
- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, toaleta pod kontrolą opiekunki (w nocy pampersy)
- gotowanie (brak specjalnej diety), pranie, sprzątanie, prasowanie itp.
- posiłki spożywa samodzielnie
Miejsce:
- dom wielorodzinny (w tym samym budynku w oddzielnym mieszkaniu niezależnie mieszka córka, która na prośbę opiekunki robi zakupy)
- oddzielnie wyposażony pokój (Internet, połączenia na Polskę)
- wyżywienie wraz z podopieczną
- pani Ursula lubi spacery na świeżym powietrzu
- sklepy oddalone ok. 10 min. na pieszo od miejsca zamieszkania
Kontakt 0048 735 998 777
e-mail: biuro@sowapflege24.pl

#2 2017-01-02 11:50:43

firstmail24
New member

Re: oferta pracy bez niemieckiego

Witam oferty są również tutaj http://betreuerin.com.pl polecam firma godna polecenia
Druga firmą którą polecam jest http://ps24.net.pl

#3 2017-01-04 13:00:26

Tadek89
Member

Witam wszystkich bardzo serdecznie w nowym roku. Ofert pracy nie brakuje i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Tylko trzeba uważać aby zdecydować się tylko na takiego pośrednika który jest zaufany. Najlepiej w takim przypadku kierować się opiniami innych osób. I tak dla mnie godne zaufania jest http://kontarmed.net/ Gdzie mamy po pierwsze stabilne zatrudnienia a po drugie prace za godny pieniądz.

#4 2017-01-04 17:44:02

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Tadek89 napisał:

Witam wszystkich bardzo serdecznie w nowym roku. Ofert pracy nie brakuje i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Tylko trzeba uważać aby zdecydować się tylko na takiego pośrednika który jest zaufany. Najlepiej w takim przypadku kierować się opiniami innych osób. I tak dla mnie godne zaufania jest http://kontarmed.net/ Gdzie mamy po pierwsze stabilne zatrudnienia a po drugie prace za godny pieniądz.

Czytam sobie wypociny Tadka..zaglądam na stronę netową firmy. Wszystko ładnie...ble,ble, ble... i z zainteresowaniem czytam
Obowiązki opiekuna/opiekunki:
oprócz wielu zwykłych rzeczy.....W wyjątkowych przypadkach osób chorych, niepełnosprawnych i niesamodzielnych wymagane może być również:

mycie, karmienie, zmienianie opatrunków, podawanie leków, robienie zastrzyków, pomoc w rehabilitacji,...
Nie znalazłem nic natomiast o godzinach pracy...itd. Dlaczego firmy podają tylko obowiązki...w przypadku tej gdańskiej firmy....to szkoda, że nie dodano kolejnego punktu...drobne zabiegi chirurgiczne

#5 2017-01-04 20:57:12

iza46
Member

copyfield napisał:

Tadek89 napisał:

Czytam sobie wypociny Tadka..zaglądam na stronę netową firmy. Wszystko ładnie...ble,ble, ble... i z zainteresowaniem czytam
oprócz wielu zwykłych rzeczy.....W wyjątkowych przypadkach osób chorych, niepełnosprawnych i niesamodzielnych wymagane może być również:

mycie, karmienie, zmienianie opatrunków, podawanie leków, robienie zastrzyków, pomoc w rehabilitacji,...
Nie znalazłem nic natomiast o godzinach pracy...itd. Dlaczego firmy podają tylko obowiązki...w przypadku tej gdańskiej firmy....to szkoda, że nie dodano kolejnego punktu...drobne zabiegi chirurgiczne

Celowo wkleili w ten watek aby zlapac wyrobnice co to powtorze za Amelia -szkoda ze nie pisze juz bo pare osob by skorzystalo z porad-"goli.pierdoli.krawaty wiaze i usuwa ciaze "

#6 2017-01-04 21:43:09

krysta63
Member

A wlasnie__ co się stało z Amelia? Bo ja tu nie na bieżąco przebywam i nawet nie wiem gdzie ona.Obrazila się czy co?

#7 2017-01-04 23:42:06

ava
Member

copyfield napisał:

Tadek89 napisał:

Mnie kiedyś mundra agenturka w rozliczenie czasu pracy, wpisała drobne zabiegi rehabilitacyjne i drobne zabiegi kosmetyczne. Wypowiedziałam umowę pięć po dwunastej. To znaczy, nie wyjechałam. Umowę miałam wcześniej i takich cudów na kiju w niej nie było. Taki rozkład jazdy dostałam wraz z papierami wyjazdowymi. Kosmetyczka i rehabilitant to zawody regulowane, a ja zwykła pomoc domowa nie mam uprawnień tongue
Nawet mnie sądami nie straszyli big_smile

Mnie bardzo zainteresowała ta oto treść:
„Opiekunka osób starszych to w Niemczech zawód niezwykle poważany, cieszący się wysokim statusem społecznym. „  big_smile big_smile big_smile
Niemiecka betrojerka to ta sama liga co my. Do mojej panny co tydzień inna przychodzi. Jak pytam o którąś, to mi odpowiadają, że już u nich nie pracuje. W poważaniu mają to poważanie, nawet na godziny i nie mniej niż 8,50 na godzinę nie chcą tej wysoko prestiżowej pracy wykonywać big_smile Musi je ichni urząd na roboty przymusowe zsyła big_smile to się daje odczuć big_smile

„Zwracamy również koszty podróży przy realizacji całego kontraktu. „  Czyli jak kontrakt nie zrealizowany w całości, to ze zwrotem kosztów podróży trza się pożegnać tongue

#8 2017-01-04 23:51:28

ava
Member

krysta63 napisał:

A wlasnie__ co się stało z Amelia? Bo ja tu nie na bieżąco przebywam i nawet nie wiem gdzie ona.Obrazila się czy co?

Jak nie chcesz być odsądzona od czci i wiary, to lepiej nie pytaj big_smile

Amelia nie pisze, ale najwyraźniej poczytuje. Kiedyś zalogowana była i wytropiłam big_smile

Pozdrawiam Amelia.
Lubię takie pryszczate dziewczyny, nic na to nie poradzę big_smile takie skłonności mam big_smile

#9 2017-01-05 08:59:56

krysta63
Member

Przeciesz to forum,to chyba mogę spytać,nikt za zapytanie mnie nie zaaresztuje..Chyba..

ava napisał:

krysta63 napisał:

Jak nie chcesz być odsądzona od czci i wiary, to lepiej nie pytaj big_smile

Amelia nie pisze, ale najwyraźniej poczytuje. Kiedyś zalogowana była i wytropiłam big_smile

Pozdrawiam Amelia.
Lubię takie pryszczate dziewczyny, nic na to nie poradzę big_smile takie skłonności mam big_smile

#10 2017-01-12 11:19:00

arabikaxx
New member
Od: Dębina

Pracowałam w Niemczech jako opiekunka pewnego seniora i moje przemyslenia, co do znajmości języka są mieszane. Agencja, z której się zatrudniałam teoretycznie nie wymagała jego znajomości. W praktyce jednak podstawy, a najlepiej komunikatywność w tym języku są potrzebne. Informacje czerpałam z różnych blogów i for, najwięcej konkretów chyba udało mi się znaleźć na http://www.opiekawniemczech.pl/niemiecki-dla-opiekunek/ Pozdrawiam wink

#11 2017-10-18 13:25:30

katarzyna.r
Member

z językiem różnie bywa, ale w medipe są kursy z niemieckiego, jeśli ktoś jedzie z nimi to najlepsze rozwiązanie. sama byłam to wiem. nawet jak ktoś ma jakieś podstawy to warto sobie przypomnieć chociaż podstawowe zwroty.

#12 2017-11-02 08:35:56

Kamilakoz
Member

arabikaxx napisał:

Pracowałam w Niemczech jako opiekunka pewnego seniora i moje przemyslenia, co do znajmości języka są mieszane. Agencja, z której się zatrudniałam teoretycznie nie wymagała jego znajomości. W praktyce jednak podstawy, a najlepiej komunikatywność w tym języku są potrzebne. Informacje czerpałam z różnych blogów i for, najwięcej konkretów chyba udało mi się znaleźć na http://www.opiekawniemczech.pl/niemiecki-dla-opiekunek/ Pozdrawiam wink

Teraz to każda firma ma na swojej stronie kurs dla opiekunek.w mojej firmie teraz zaczęli robić dla poczatkujących.Ale jazda za granicę bez języka? No nie wiem...

Reklama