Praca opiekunki na swieta i nie tylko

Hej Wczoraj wrocilam z Niemiec wspolpracuje z Fundacja Andreas Grosch ze Szczecina. Bardzo fajna Fundacja polecam serdecznie. Dowiedzialam sie od Pan ze potrzebuja kogos na swieta i nie tylko...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-12-08 13:26:28

ewaaa90
New member

Praca opiekunki na swieta i nie tylko

Hej
Wczoraj wrocilam z Niemiec wspolpracuje z Fundacja Andreas Grosch ze Szczecina.
Bardzo fajna Fundacja polecam serdecznie.
Dowiedzialam sie od Pan ze potrzebuja kogos na swieta i nie tylko.
Ja niestety nie moge.
Jezeli chcecie wiedziec wiecej piszcie na moj email a ja przekaze do Fundacji albo sami sie skontaktujecie.
Placa dobrze, zapewniaja transport, ubezpieczenie, kurs jezyka jezeli ktos potrzebuje big_smile
Moj email: ewa.k96@wp.pl

Reklama

Podobne tematy :

Opiekunki naBawarii.Potrzebujecie wolnych weekendow?Chetnie wskocze - na Wasza sztelle na weekend.Stawka do ustalenia indywidualnie+zwrot za pociag. Ze wzgledu na dojazdy tylko Bawaria...

Opiekunki UK - Witam, "nowa" na forum - wybaczcie ewentualne uchybienia "miejscowej" etykiecie :) Myślę poważnie o wyjeździe jako opiekunka (UK ze względu na język)...

Pierwszy wyjazd w roli opiekunki-porady - Witam, mam zamiar jechać do Niemiec jako opiekunka. Niemiecki znam dobrze, gdyż jestem studentką ostatniego roku germanistyki...

Miasta i miejscowości gdzie pracujemy jako Opiekunki w Niemczech - Witam. Tak was czytam, widzę, że sporo osób już pracuje, sporo ma zamiar zaraz wyjechać do pracy do Niemiec...

Egzekwowanie alimentów a praca na czarno za granicę - Dodam, że nie chodzi o mnie, tylko o znajoma, a właściwie jej męża który wyjechał a granicę, pracuje tam na czarno i nie wykazuje żadnego dochodu...

Stopka forum