Opiekunka do babci, okolice Würzburg, od zaraz

Witam, poszukuje opiekunki do babci 95-letniej, babcia ma problemy z chodzeniem, nosi pampersy, jest sprawna intelektualnie. Wynagrodzenie 1200 Euro. Opłacam transport...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-12-05 15:15:52

rekrutacja@rzkancelaria.e
New member

Opiekunka do babci, okolice Würzburg, od zaraz

Witam, poszukuje opiekunki do babci 95-letniej, babcia ma problemy z chodzeniem, nosi pampersy, jest sprawna intelektualnie.
Wynagrodzenie 1200 Euro. Opłacam transport. Zlecenie na 6- 8 tyg. 0048 883 444 109

Reklama

Podobne tematy :

Szukam pracy jako opiekunka ze znajomością języka- oferty prywatne - Witam poszukuję pracy jako opiekunka do osób starszych w Niemczech. Potrafię porozumiewać się w języku niemieckim w dobrym stopniu...

Szukam pracy jako opiekunka / prywatnie - Witam, poszukuję pracy na terenie Niemiec jako opiekunka osób starszych. Posiadam 7 letnie doświadczenie w tej pracy, ukończonych kilka kursów w związku z opieką nad osobami starszymi, język niemiecki bardzo dobry, jestem osobą sumienną i pracowitą, bez nałogów...

Brak doświadczenia- czy znajdę prace jako opiekunka? - Powiedzcie mi, czy mam szansę na pracę jako opiekunka, jesli nie pracowałam wczesniej w tym fachu? Miałam co najwyżej styczność z czymś takim, gdy zachorowała moja babcia...

Opiekunka do Pani Antonii, 9.01, Ulm, prawo jazdy, 1200 EUR - Firma VitaGlobal zatrudni legalnie panią do opieki nad panią Antonią, Ulm, wyjazd 9 stycznia, pobyt 2 miesiące, z komunikatywną znajomością niemieckiego, podopieczna jest drobna - 60 kg, 163 cm, 86 lat, porusza się, myje, ubiera, je samodzielnie, lekka demencja, nieagresywna...

Opiekunka na 27.01.2017 - Witam opiekunka do Niemiec-Hanover na 27.01 z jezykiem komunikatywnym/podstawowym opieka nad starsza osoba,praca na dwa miesiace ,dobre zarobki,ubezpieczenie w polsce i za granica,zwrot kosztow za droge tam i z powrotem za minimum 6tgdn...

Stopka forum