Opiekunka do babci, okolice Würzburg, od zaraz

Witam, poszukuje opiekunki do babci 95-letniej, babcia ma problemy z chodzeniem, nosi pampersy, jest sprawna intelektualnie. Wynagrodzenie 1200 Euro. Opłacam transport...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-12-05 15:15:52

rekrutacja@rzkancelaria.e
Member

Opiekunka do babci, okolice Würzburg, od zaraz

Witam, poszukuje opiekunki do babci 95-letniej, babcia ma problemy z chodzeniem, nosi pampersy, jest sprawna intelektualnie.
Wynagrodzenie 1200 Euro. Opłacam transport. Zlecenie na 6- 8 tyg. 0048 883 444 109

Reklama

Podobne tematy :

Opiekunka dla osób starszych Wielka Brytania | Niemcy 7.5tyś zł/ msc - Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych na terenie Unii Europejskiej...

Szukam pracy jako opiekunka do niemiec - Witam! Szukam pracy jako opiekunka, na zastępstwo do niemiec w każdej chwili. J. niemiecki na poziomie podstawowym...

Jakie cechy powinna posiadać opiekunka osób starszych - Praca opiekunki osób starszych jest pracą szczególną i wymagającą, na pewno więc nie powinny jej wykonywać osoby przypadkowe, których jedynym celem jest zarobienie pieniędzy, a takie, które mają ku temu odpowiednie predyspozycje i...

Brak doświadczenia- czy znajdę prace jako opiekunka? - Powiedzcie mi, czy mam szansę na pracę jako opiekunka, jesli nie pracowałam wczesniej w tym fachu? Miałam co najwyżej styczność z czymś takim, gdy zachorowała moja babcia...

Opiekunka/ Opiekun, Niemcy, Vaihingen, od 17/10 - Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje OPIEKUNKI / OPIEKUNA do starszego pana w Vaihingen koło Stuttgartu...

Stopka forum