zauważyliście zmiany?

na dole wyświetla już nie tylko ile osób jest na forum ale ile gości i pokazuje kto z osób zarejestrowanych jest na forum. hahah trochę śmiesznie :-)))) no ale zawsze można się wylogować i udawać, że jest się nieobecnym a czytać na bierząco :-))))

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Promedica 24 - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2016-11-30 11:05:47

barbara.b
Member

zauważyliście zmiany?

na dole wyświetla już nie tylko ile osób jest na forum ale ile gości i pokazuje kto z osób zarejestrowanych jest na forum. hahah trochę śmiesznie :-)))) no ale zawsze można się wylogować i udawać, że jest się nieobecnym a czytać na bierząco :-))))

#2 2016-11-30 11:58:08

LidiaSz
Member

Re: zauważyliście zmiany?

barbara.b napisał:

Wydaje mi się że tak zawsze było, jak pamiętam. Ale po co udawać nieobecność? Dla kogo? Ja jak się loguję to tak mam cały dzień, bo nie chce mi się wylogowywać, co nie znaczy że cały czas jestem i poluję na jakieś posty;)

#3 2016-11-30 13:48:45

mobilna
Member

Ja jestem zalogowana non stop bo tez mi sie nie chce  wylogowywać.

#4 2016-11-30 13:54:01

GrLukasz
New member
Od: Niemcy

Ja dziś dołączyłem i też nie widzę powody wylogowywania smile Pozdrawiam wszystkich

#5 2016-11-30 16:34:47

barbara.b
Member

np. jak taka krysia chciała by wejść poczytać a  się z nami pożegnała ... mi się wydaje, że nie wyświetlało ników. a sama też miała bym ochotę np. poudawać, że nie jestem zainteresowana forum ale zaglądać od czasu do czasu ale za leniwa jestem, żeby się wylogowywać. myślę, że jak się nie jest online to tez nie pokazuje, że nik jest na forum pomimo, że się nie wylogowywał. teraz można poobserwować kto ile siedzi przy kompie :-)))) moim zdaniem świat dąży do tego, że niedługo to każdy będzie wiedział o każdym wszystko... ludzie będą coraz głupsi.. powstana maszyny, które zaprogramują mądrzy ludzi a z czasem nikt nie będzie potrafił naprawiać tych maszyn. będziemy tylko naciskac guziczki i będziemy debilami. ale to już był jakiś film. z brucem willisem chyba...

Reklama