Psycholog, Psychiatra dla osoby starszej

Bardzo dobrzy psychiatrzy dla starszych osob przyjmują w Klinice PsychoMedic.pl w Warszawie. Robią też wizyty domowe i konsultacje poprzez SKYPE, co dla mnie było super bo moja mama nie wychodzi od dawna z domu...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Opieka seniora - Vademecum - aktualne tematy :

#1 2016-11-26 19:12:46

Psycholog, Psychiatra dla osoby starszej

Bardzo dobrzy psychiatrzy dla starszych osob przyjmują w Klinice PsychoMedic.pl w Warszawie. Robią też wizyty domowe i konsultacje poprzez SKYPE, co dla mnie było super bo moja mama nie wychodzi od dawna z domu.
https://psychomedic.pl/psychogeriatra-w … starszych/

Artykuł opublikowany przez : Maria05
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

Reklama

Podobne tematy :

Co na prezent dla starszej Pani? - Poruszacie tu drogie Panie tyle tematów i problemów, może i uda Wam się mi coś doradzić. Zbliżają sie niebawem urodziny mojej ukochanej pani Ruth, u której pracuje już ponad rok...

Wkladki ortopedyczne dla starszej osoby - Znacie moze jakies miescje w Krakowie gdzie mozna dostac robione na wymiar wkladki ortopedyczne? Ewentualnie ile to moze kosztowac calosciowo? Pozdrawiam

Poszukuje pracy jako opiekunka osoby starszej prywatnie - Poszukuje pracy jako opiekunka starszej osoby w Niemczech. Posiadam doświadczenie w opiece starszych osób ponieważ jeździłam juz dużo razy do takiej pracy za granicę...

Poszukuję opiekunki do osoby starszej - Dzień dobry ! Poszukuję opiekunki osoby starszej w Słupsku : - pacjent mężczyzna lat 74 - choroby : Alzheimer , Cukrzyca , Łuszczyca - stan chorego : chodzący - obowiązki : - praca w godzinach 12-20 , 7 dni w tygodniu - opieka nad chorym - pielęgnacja - higiena pacjenta - podawanie leków ( w tym zastrzyki insuliny) - karmienie - zakupy - drobne prace domowe - inne wg...

Szukam Opiekunki dla starszej osoby po udarze mózgu w Toruniu - Szukam osoby która zaopiekuje się moją mamą lat 81... Jest 5 lat po udarze. Moja mama doznała lewostronny udar mózgu...

Stopka forum