DEUTSCHES INSTITUT FÜR PFLEGE UND VERSORGUNG Sp. z o. o. Szczecin

Dyrektor Andreas Grosch i jego "asystentka" pani Balbina. Uważajcie !! Firma nie uczciwa. Pani Balbina życzy sobie w granicach 170-270 zł. "opłaty" za wpisanie na listę!!!!!! Pieniądze te należy przekazywać na prywatne konto pani Balbiny...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2013-03-08 18:39:34

amelia
Przyjaciel Forum

DEUTSCHES INSTITUT FÜR PFLEGE UND VERSORGUNG Sp. z o. o. Szczecin

Dyrektor Andreas Grosch i jego "asystentka" pani Balbina.

Uważajcie !! Firma nie uczciwa. Pani Balbina życzy sobie w granicach 170-270 zł. "opłaty" za wpisanie na listę!!!!!!

Pieniądze te należy przekazywać na prywatne konto pani Balbiny.

Oferują "super" pracę za poniżej 1000 Euro. Przejazdy pod znakiem zapytania.

Umowa nijaka!

#2 2013-03-08 21:08:14

jakniew
Member

Re: DEUTSCHES INSTITUT FÜR PFLEGE UND VERSORGUNG Sp. z o. o. Szczecin

amelia napisał:

Dyrektor Andreas Grosch i jego "asystentka" pani Balbina.

Uważajcie !! Firma nie uczciwa. Pani Balbina życzy sobie w granicach 170-270 zł. "opłaty" za wpisanie na listę!!!!!!

Pieniądze te należy przekazywać na prywatne konto pani Balbiny.

Oferują "super" pracę za poniżej 1000 Euro. Przejazdy pod znakiem zapytania.

Umowa nijaka!

Opłata za wpisanie na listę! Przez Ocean pachnie kombinatorstwem i oszustwem. Niech Balbina szuka Ptysia:)

#3 2013-03-08 22:21:42

GieniaBytom
Member

Amelia Jezusiu i oni tak na oficjalu mówią???? że wpisowe??? co za pustaki straszne

#4 2013-03-08 22:42:41

amelia
Przyjaciel Forum

Tak ! To przyprawia mnie o mdłości.
Dlatego trzeba dobrze o wszystko dopytać. Nie telefonicznie, tylko Na piśmie (czarno na białym).
Nie wyjeżdżać bez umów.
Ostatnio dziewczyna wyjechała, bo wszystko było tak pilne, że na "wczoraj". Nie wiem jaka firma . Jakaś pośredniczka Polka (firma "krzak", jakaś Wiesia) . Dziewczyna pracuje miesiąc . Ani umowy, ani kasy a telefony milczą.
Dziś mi znów jakaś "cudowna" urzędniczka zaproponowała "cudowną" pracę (chyba CareWork24) ale nie jestem pewna , bo z wrażenia zapomniałam.
No więc do 2 osób na rolatorku za 1150 zł., bo jak twierdzi , nie ma tam żadnej pracy!!!!!!! O zgrozo!!!!!

Czy ja mam nadludzkie wymagania???, czy ci pośrednicy już powariowali?????!

Jak dziewczynę sprowadziłam na ziemię, mówiąc jej o moich oczekiwaniach, to usłyszałam w słuchawce
- "no nie wiem co mam powiedzieć?"

Powiedziałam jej krótko "to niech Pani lepiej nic nie mówi" i do widzenia.

Nie dziwię się, że mamy takie oferty, bo jednak ciągle znajdują się osoby chętne do pracy niewolniczej i to w  "w ciemno".

Ostatnio edytowany przez amelia (2013-03-08 22:43:41)

#5 2013-03-08 23:08:08

ahha
Member

amelia napisał:

Dlatego trzeba dobrze o wszystko dopytać. Nie telefonicznie, tylko Na piśmie (czarno na białym).
Nie wyjeżdżać bez umów.
Ostatnio dziewczyna wyjechała, bo wszystko było tak pilne, że na "wczoraj". Nie wiem jaka firma . Jakaś pośredniczka Polka (firma "krzak", jakaś Wiesia) . Dziewczyna pracuje miesiąc . Ani umowy, ani kasy a telefony milczą.
Dziś mi znów jakaś "cudowna" urzędniczka zaproponowała "cudowną" pracę (chyba CareWork24) ale nie jestem pewna , bo z wrażenia zapomniałam.
No więc do 2 osób na rolatorku za 1150 zł., bo jak twierdzi , nie ma tam żadnej pracy!!!!!!! O zgrozo!!!!!

Jak dziewczynę sprowadziłam na ziemię, mówiąc jej o moich oczekiwaniach, to usłyszałam w słuchawce

Nie dziwię się, że mamy takie oferty, bo jednak ciągle znajdują się osoby chętne do pracy niewolniczej i to w  "w ciemno".

Witaj Amelko wiesz co obawiam sie ze moze byc jeszcze gorzej.W Polsce jak zapewne wiesz zaczely sie masowe zwolnienia w zwiazku z kryzysem (cholewka zawsze te syt.ekonomiczne).Wiele firm i firemek panoszy sie w Urzedach pracy oferujac zarobki 780e netto no i oczywiscie slawetny ZUS.Myszlisz ze kobiety postawione pod sciana to albo nic nie wezma.Wezma bo nie maja innego wyjscia.Dla nich nawet praca za 1 e na godz(.jak napisala chyba Jakniew tutaj na innej stronie) bedzie dochodem in plus bo w Polsce tylko in minus.Polskie agencje obnizaja stawki sobie oczywiscie nie zabierajac.Obym sie mylila.

#6 2013-03-08 23:14:39

amelia
Przyjaciel Forum

Witaj "ahha"!

No masz rację. Wiem, że różne "cuda " dzieją się w naszej ojczyźnie. Wiem, że nie idzie do lepszego!
Ale jak sobie pogadam (no znaczy popiszę) to wydaje mi się że mi ulży! A może kogoś ostrzegę?

Trzymajcie się "kobitki"!

#7 2013-03-12 21:25:48

GieniaBytom
Member

Napiszę Wam tu jedno, z doświadczenia swojego wiem też z młodszych lat,
NIE WOLNO POBIERAĆ KASY za załatwienie pracy! to jest bardzo poważne wykroczenie jeśli jest taka firma to polecam to powiesić na forum, by dziewczyny nie trafiły na oszusta.

#8 2013-03-13 11:17:04

Anja55
Member

Nigdy nie spotkałam się z tym, żeby komuś wpłacać zaliczkę?! Macie racje, coś tu śmierdzi. Naciągacze na każdym kroku, skąd w ogóle ludziom takie pomysły wpadają do głowy? Nudzi im się? Nie dość, że harujemy jak woły, to jeszcze oszuści oskubią cię ze wszystkiego!!!!

#9 2013-03-13 13:06:24

jakniew
Member

Anja55 napisał:

Nigdy nie spotkałam się z tym, żeby komuś wpłacać zaliczkę?! Macie racje, coś tu śmierdzi. Naciągacze na każdym kroku, skąd w ogóle ludziom takie pomysły wpadają do głowy? Nudzi im się? Nie dość, że harujemy jak woły, to jeszcze oszuści oskubią cię ze wszystkiego!!!!

Słysząc o zaliczce, należy zrobić w tył zwrot.

#10 2013-03-20 13:04:16

swistak
Member

tak to prawda macie racje ....porzadne firmy -agencje ----a jest napewno kilka-----nigdy nie pobieraja zaliczek......

#11 2013-12-02 10:10:09

ANTONIA***
Member

Evo77,

porozstrzeliwałaś się po różnych wątkach i oczekujesz pomocy od Amelii i od nas. Byłoby wielkim nietaktem podanie Ci jej telefonu czy e-maila. Co poniektóre z nas utrzymują z nią kontakt, ale żadna nie czuje się zobowiązana ( tak myślę ) podawania danych osobom trzecim.
Czekaj na jej odzew.

#12 2013-12-02 10:28:33

jakniew
Member

ANTONIA*** napisał:

Evo77,

porozstrzeliwałaś się po różnych wątkach i oczekujesz pomocy od Amelii i od nas. Byłoby wielkim nietaktem podanie Ci jej telefonu czy e-maila. Co poniektóre z nas utrzymują z nią kontakt, ale żadna nie czuje się zobowiązana ( tak myślę ) podawania danych osobom trzecim.
Czekaj na jej odzew.

Bez przyzwolenia od amelii smilesmile

#13 2013-12-02 17:12:37

ewal8
Member

A ja bym dwa słowa do tych wszystkich, które tu ostatnio do Amelii nagminnie „piły”… i prowokować próbowały.
Uprzedzam wszelkie potencjalne zapytania i domniemywania, jakobym w obronę stawała.

No i wychodzi na to, że jednak jej rady na złość kpiarzom  i drwiącym są jednak potrzebne innym.  I całe szczęście, bo zapewne już wielu osobom pomogła, o czym być może te drwiące, kpiące i próbujące obrażać panie bladego pojęcia nie miały.

Nie czuję się bardziej z Amelią zaprzyjaźniona niż z innymi regularnymi użytkownikami tego forum, więc potencjalne próby dalszych drwin i prowokacji proszę sobie darować. Proszę tylko czasem  o dwa deko czystego obiektywizmu, a nie złośliwości i docinania na kilogramy smile

Myślę, że systematycznie i uważnie czytający bywalcy tego forum dokładnie wiedzą, o co biega...

#14 2013-12-02 17:47:28

simona1961
Member

ewal8 napisał:

A ja bym dwa słowa do tych wszystkich, które tu ostatnio do Amelii nagminnie „piły”… i prowokować próbowały.
Uprzedzam wszelkie potencjalne zapytania i domniemywania, jakobym w obronę stawała.

No i wychodzi na to, że jednak jej rady na złość kpiarzom  i drwiącym są jednak potrzebne innym.  I całe szczęście, bo zapewne już wielu osobom pomogła, o czym być może te drwiące, kpiące i próbujące obrażać panie bladego pojęcia nie miały.

Nie czuję się bardziej z Amelią zaprzyjaźniona niż z innymi regularnymi użytkownikami tego forum, więc potencjalne próby dalszych drwin i prowokacji proszę sobie darować. Proszę tylko czasem  o dwa deko czystego obiektywizmu, a nie złośliwości i docinania na kilogramy smile

Myślę, że systematycznie i uważnie czytający bywalcy tego forum dokładnie wiedzą, o co biega...

Wiedzą, wiedzą i dlatego nie dają się prowokowac awanturnicom big_smile big_smile big_smile To najlepszy sposób na takie zadymiary, co to szukają słomki do oka big_smile big_smile big_smile

#15 2013-12-02 17:50:03

amelia
Przyjaciel Forum

Powiem skromnie. Dziękuję Wam! :*

#16 2013-12-02 17:56:59

iza46
Member

eva77 napisał:

amelia napisał:

Nie wyjeżdżać bez umów.

Witam serdecznie wszystkich:)  Bardzo pilnie potrzebuje skontaktowac sie z "amelia" w sprawie Deutsche Institut w Szczecinie,(uwaga oszusci!!) niestety nie ma emaila podanego dlatego pisze na forum. Amelio prosze odezwij sie,mam mega stres z p. Balbina i potrzebuje informacji, a moze ktos ma z amelia kontakt emailowy lub telefoniczny? Prosze o sms, oddzwonie, moj tel: 504-98-35-88

Zadnych firm ze Szczecina!Moja kuzynka zrobila rekonesans i wszystkie agencje beznadziejne umowy a Prus /slynna gwiazda /weksle wystawia do podpisujako zabezpieczenie! .Skandal!Wejdz na mypolonia.pl tam jest wykaz firm,dzwon i pytaj o umowe o prace!jak masz komornikow to juz odpada ta wersja raczej:(

#17 2013-12-02 18:34:07

kasia63
Member

iza46 napisał:

eva77 napisał:

amelia napisał:

Nie wyjeżdżać bez umów.

Witam serdecznie wszystkich:)  Bardzo pilnie potrzebuje skontaktowac sie z "amelia" w sprawie Deutsche Institut w Szczecinie,(uwaga oszusci!!) niestety nie ma emaila podanego dlatego pisze na forum. Amelio prosze odezwij sie,mam mega stres z p. Balbina i potrzebuje informacji, a moze ktos ma z amelia kontakt emailowy lub telefoniczny? Prosze o sms, oddzwonie, moj tel: 504-98-35-88

Zadnych firm ze Szczecina!Moja kuzynka zrobila rekonesans i wszystkie agencje beznadziejne umowy a Prus /slynna gwiazda /weksle wystawia do podpisujako zabezpieczenie! .Skandal!Wejdz na mypolonia.pl tam jest wykaz firm,dzwon i pytaj o umowe o prace!jak masz komornikow to juz odpada ta wersja raczej:(

Słynna gwiazda ma podobno wielkie kłopoty po kontroli z US i innych instytucji....

#18 2013-12-02 20:25:04

eva77
New member

Dlatego podalam swoj numer, bo rozpaczliwie potrzebuje pomocy. Dziekuje, ale juz Amelia skontaktowala sie ze mna, cudowna kobietka:)  i dzialamy dalej. Pozdrawiam wszystkich i milego wieczoru, nie dawac sie oszustom;)

#19 2013-12-04 17:20:26

amelia
Przyjaciel Forum

eva77 napisał:

Dlatego podalam swoj numer, bo rozpaczliwie potrzebuje pomocy. Dziekuje, ale juz Amelia skontaktowala sie ze mna, cudowna kobietka:)  i dzialamy dalej. Pozdrawiam wszystkich i milego wieczoru, nie dawac sie oszustom;)

Tak. Nie myślałam, że ta Balbina  robi jeszcze na innym polu przekręty. Trzeba będzie się zjednoczyć i babie pokazać gdzie jej
miejsce.

#20 2018-06-05 16:08:58

kacha478
New member

to jakis zart, przeciez to jest nielegalne. sad Firma nadal istnieje?

#21 2018-06-05 16:11:09

kacha478
New member

haha wlasnie widze ze maja biuro przeniesione na majorke!!

#22 2018-06-18 18:19:17

kajek111
Member

Jesli pytanie o firmę jest aktualne- polecam AKTIVMED24. Dwa tygodnie temu moja ciocia wyjechała przez tą firmę. Wszystko było szybkie i mimo mojemu zdziwieniu firma bardzo troszczyła się o to, aby odpowiednio dobrać podopieczną do cioci.

Reklama