Który stomatolog we Wrocławiu?

Chodzi o możliwość podleczenia kilku zębów. Trochę zaniedbałam ten temat. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, co gdzie i za ile?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Choroby wieku starczego podopiecznych - aktualne tematy :

#1 2016-11-08 09:44:31

mijam
Member

Który stomatolog we Wrocławiu?

Chodzi o możliwość podleczenia kilku zębów. Trochę zaniedbałam ten temat. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, co gdzie i za ile?

#2 2016-11-08 10:02:03

mobilna
Member

Re: Który stomatolog we Wrocławiu?

Dentystka
Lucyna Przybylska
602487792 kom
071 3251094 stacj.
Naturalnie Wrocław
Gabinet ma na ul: Bończyka to jest boczna Kasprowicza na Karłowicach

Ostatnio edytowany przez mobilna (2016-11-08 10:12:00)

Reklama

Podobne tematy :

Stomatolog Gliwice - Czy ktoś tutaj jest z Gliwic? Doradzicie jakiegoś dobrego stomatologa? Może być jak najbardziej prywatnie...

Mieszkanie we Wrocławiu - Wrocław wydaje się być super miejscem do zamieszkania. Blisko do naszego zachodniego sąsiada. Poza tym w samym Wrocławiu jest coraz więcej interesujących ofert pracy...

Który procesor do gier wybrać? - Jak w temacie. Szukam procesora idealnego do gier (jestem zaciętym graczem, spędzam na nich każdą, wolną chwilę)...

Stomatolog - Warszawa/Polska - Jadę na święta do domu - chciałabym wyleczyć kilka ubytków i innych dolegliwości stomatologicznych. Pytanie do koleżanek ze stolicy lub okolic, o to gdzie się z tym zgłosić...

Lekarz, stomatolog itp. Co należy wiedzieć - Zdarza się że trzeba udać się "ze sobą" do lekarza, stomatologa, nie daj boże do szpitala. Jakie dokumenty trzeba zabrać ze sobą, jak wyglądają pierwsze formalności, ewentualne koszty itp...

Stopka forum