Kurs na opiekuna / przez internet

Zapraszamy na szkolenie internetowe Kurs Opiekun. Szkolenie online - Kurs Opiekun Osób Starszych i Dzieci Oferujemy możliwość przejścia szkolenia w 100% online...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Niania Praca - aktualne tematy :

#1 2016-11-03 17:24:31

kargroup
New member

Kurs na opiekuna / przez internet

Zapraszamy na szkolenie internetowe Kurs Opiekun.

Szkolenie online - Kurs Opiekun Osób Starszych i  Dzieci
Oferujemy możliwość przejścia szkolenia w 100% online.

Warunkiem zaliczenia szkolenia jest zdanie egzaminu wewnętrznego na platformie szkoleniowej.

Przeszkoliliśmy wiele osób z Polski i Niemiec.
Certyfikaty wystawiamy także po niemiecku.

Więcej o szkoleniu na naszej stronie internetowej:
http://kursy-edu.net.pl/
Tera szkolenie w promocji, zapraszamy.

Nasze szkolenia są respektowane przez polskie Urzędy Pracy. A także powinny być respektowane na terenie UE.

Podstawa prawna
Kursy e-learning- to nowa forma podnoszenia kwalifikacji w Kar-Group. Firma Szkoleniowa Kar-Group jest instytucją szkoleniową, która widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym: 2.28/00102/2015*.
1. Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2016 r. poz. 645, z późn. zm.) – art. 20
2. Obwieszczenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 marca 2014 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 781)

#2 2016-11-03 20:26:35

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Re: Kurs na opiekuna / przez internet

Strona ładnie zrobiona.... i tyle.  Mnie zainteresował tylko "trener psa"
Co się tyczy opiekuna.... Obsługa mopa czy innego narzedzia przychodzi wraz z praktyką. Dyplom w sztywnej okładce czy pozłacanej na mojej "babce" wrażenia by nie zrobił, a co dopiero na jakimś demencyjnym dziadku z zapadłej wioski ....ale co tam se będę pisał....każdy biznes jest dobry

#3 2016-11-19 11:16:15

arias
Member

W pracy z ludźmi ważne są również umiejętności interpersonalne. Jak ktoś jest zamkniętym w sobie, nie potrafiącym artykułować pewnych rzeczy gburkiem - to trudno cokolwiek ogarnąć.

#4 2016-11-20 07:53:23

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

arias napisał:

W pracy z ludźmi ważne są również umiejętności interpersonalne. Jak ktoś jest zamkniętym w sobie, nie potrafiącym artykułować pewnych rzeczy gburkiem - to trudno cokolwiek ogarnąć.

Do czego lub do kogo jest ten post ?????????????
Chyba nie polecasz zdobycia "zasad komunikowania" z PDP przez neta? Również dobrze mogę otworzyć kurs internetowy - chirurga naczyniowego

#5 2016-11-20 09:41:15

morskie-oko
Member

Online to można uczyć się obcego języka, choć taka nauka to też jedynie wprowadzenie. A powyższy kurs... no cóż, pozostaje tylko czekać na kurs na ratownika medycznego czy pielęgniarza przez internet. A tak na poważnie: pewnych umiejętności nie da się nabyć drogą internetu.

#6 2016-11-21 09:58:51

barbara.b
Member

morskie-oko napisał:

Online to można uczyć się obcego języka, choć taka nauka to też jedynie wprowadzenie. A powyższy kurs... no cóż, pozostaje tylko czekać na kurs na ratownika medycznego czy pielęgniarza przez internet. A tak na poważnie: pewnych umiejętności nie da się nabyć drogą internetu.

a potem jakaś głupawa opiekunka w dyskusji będzie miała jedyny argument. mianowicie,  że jest opiekunem z kwalifikacjami, opiekunem medycznym itd. i w związku z tym to ona ma rację. nie wiem kto robi takie kursy. ludzie wierzący w papierki. niektórymi papierkami to sobie tyłek można podetrzeć. ostatnio na facebooku jakaą dzidzia pierniczyła głupoty. na krytykę napisała, że jest opiekunem medycznym więc ona wie co mówi... dajcie spokój. to jest właśnie polska. ludzie kończą jakieś dziwne kursy, szkoły, wystawiają papierki, nadają sobie stanowiska... nigdy nie zapomnę polaka, który pracował u greka i na telefonie tłumaczył, że jest szefem kuchni. pojechałam a tylko on był w kuchni. sam sobie szefował :-))))) w anglii chłopcy pracują jako kelnerzy a z duma w piersi nazywają się managerami. zresztą w polsce też często kelnerka to nie kelnerka tylko manager. jesteśmy pojebanym narodem. kiedyś jak pojechałam do greka leniwa szefowa nawet nie wyszła się ze mną przywitać tylko wysłała polkę, która była tam od wszystkiego ( kelnerowała, sprzątała, prasowała, myła okna ). fajna była dziewucha ale dawała się wykorzystywać. no ale nie o tym chciałam pisać. miałam tam zacząć pracę z inną polką, która przyjechała tego samego dnia i po 2 tygodniach mieli zadecydować która z nas zostaje. ja przyjechałam pierwsza no i ta dziewczyna od wszystkiego wprowadziła mnie na mieszkanie, pokazała restaurację a ta druga polka też jechała autem i gdzies zle pojechała więc zobaczyłą ją dopiero rano. a ta właśnie do tej dziewczynki przyenies podaj pozamiastaj pyta się, czy ona jest tu panią manager, bo ją wprowadziła na mieszkanie i do restauracji. śmiałyśmy się jak nie wiem z tego dziwoląga :-))))) polka manager u greka szorująca kible... ach

#7 2016-11-21 13:47:38

mijam
Member

Pewnych rzeczy nie da się nauczyć online. Muszą być przekazane na zasadzie face to face. Poza tym w grupie zawsze można powiedzieć coś od siebie, dopytać, wymienić się doświadczeniami. Online nie jest to aż tak wygodne i stosowane.

Na link można znaleźć tego dużo więcej.

Ostatnio edytowany przez mijam (2016-11-25 13:02:14)

#8 2016-11-21 15:40:07

Marek26
New member

Powiem Wam, że też zastanawiałam się nad kursem Online, ale w ostateczności zrezygnowałam. O wiele lepsze są szkolenia na żywo w grupach. Dużo więcej się nauczyłam. Miałam okazję dopytać się o szczegóły,  a do tego poznałam wielu fajnych ludzi.

#9 2016-11-21 18:49:09

mobilna
Member

Bo teraz są menagery sali a nie kelnerzy , specjalista do spraw sprzedaży a nie ekspedientki , styliści zamiast fryzjerow.
Popier...ło ludzi na maxa .

#10 2016-12-14 10:55:02

arias
Member

mobilna napisał:

Bo teraz są menagery sali a nie kelnerzy , specjalista do spraw sprzedaży a nie ekspedientki , styliści zamiast fryzjerow.

Nie chodzi o to. Nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwa, powinny być kierowane przez sprawnych menadżerów którzy z jednej strony spełnią oczekiwania klientów a z drugiej strony skompletują sobie taki zespół, który będzie sprawnie i wydajnie pracował.
To co na zachodzie jest normą - u nas wciąż jest nowością w wielu branżach. Być może dlatego wciąż jest tak duża przepaść jeżeli chodzi o różnice w bogactwie pomiędzy PL a krajami Europy Zachodniej.
Dobry kierownik, powinien być asertywny, ale asertywny w kulturalny a nie gburowaty sposób. To co mam na myśli zostało dobrze opisane także tutaj: http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog/ … sertywnosc

#11 2016-12-14 12:25:18

barbara.b
Member

mobilna napisał:

haha mobilna. myślałam, że mnie tylko to wkurwia. a zwykły pracownik biurowy ze średnim wykształceniem to też nazwy  takie, że mi się wydaje, że to nie dla mnie :-)))
kucharz w jednoosobowej kuchni to szef kuchni bo on listę zakupów robi :-))))
myśląc takimi kategoriami to ja właściwie tak na kierowniczych stanowiskach całe życie :-))))  a stanowisko opiekunki to dyrektor niepublicznego zakładu psychiatrycznego połączone z radcą prawnym, który dyktuje rodzinie i firmie co to taki dyrektor psychiatryka może robić a co nie :-))).

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2016-12-14 12:27:10)

#12 2016-12-14 13:04:49

LidiaSz
Member

barbara.b napisał:

mobilna napisał:

haha mobilna. myślałam, że mnie tylko to wkurwia. a zwykły pracownik biurowy ze średnim wykształceniem to też nazwy  takie, że mi się wydaje, że to nie dla mnie :-)))
kucharz w jednoosobowej kuchni to szef kuchni bo on listę zakupów robi :-))))
myśląc takimi kategoriami to ja właściwie tak na kierowniczych stanowiskach całe życie :-))))  a stanowisko opiekunki to dyrektor niepublicznego zakładu psychiatrycznego połączone z radcą prawnym, który dyktuje rodzinie i firmie co to taki dyrektor psychiatryka może robić a co nie :-))).

big_smile big_smile big_smile

#13 2017-03-08 20:01:13

dmrak
New member

Przepraszam, że zapytam, ale co daje taki internetowy kurs?

Reklama