Zlecenie do 79-letniego Pana- Niemcy, Vaihingen, 1200 E, od 3.11, 6tyg

Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydatów na stanowisko: OPIEKUNKA/ OPIEKUN DO STARSZEGO PANA Miejsce pracy: Niemcy/ Vaihingen an der Enz (koło Stuttgartu) Termin rozpoczęcia pracy: od 3...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-10-27 14:49:01

rekrutacja@rzkancelaria.e
Member

Zlecenie do 79-letniego Pana- Niemcy, Vaihingen, 1200 E, od 3.11, 6tyg

Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydatów na stanowisko:
OPIEKUNKA/ OPIEKUN DO  STARSZEGO PANA

Miejsce pracy: Niemcy/ Vaihingen an der Enz (koło Stuttgartu)

Termin rozpoczęcia pracy: od 3.11.2016 (na 6 tygodni)

Podopieczny
79 lat, 178 cm wzrostu, 80 kg,
samodzielny, porusza się z rolatorkiem, sam jeździ samochodem,
ma alergię na osy,
ma problemy z sercem i płucami,
ma na stałe podłączony cewnik,
codziennie przyjeżdża Pflegedienst- podaje lekarstwa, zakłada pończochy uciskowe.

Obowiązki:
pomoc w prowadzeniu domu, gotowanie,
pomoc w myciu, ubieraniu się,
opróżnianie cewnika,
dotrzymywanie towarzystwa w domu, u lekarza.

Wymagania:
komuniktywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny!,
doświadczenie jako opiekun osób starszych,
osoba niepaląca – warunek konieczny,
pozytywne nastawienie, empatia, otwartość, zaradność.

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
wynagrodzenie 1200 Euro netto/miesiąc,
bezpłatny transport,
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim lub niemieckim na adres e-mail: rekrutacja@rzkancelaria.eu z dopiskiem: OPIEKA Vaihingen. Informacje pod nr telefonu  48 74-840-48-57.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r.
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

#2 2016-10-28 20:15:51

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Re: Zlecenie do 79-letniego Pana- Niemcy, Vaihingen, 1200 E, od 3.11, 6tyg

To ilu tych kandydatów poszukujecie???? Już kancelarie.......... się tym zajmują???? Świat zbliża się jednak do granicy szaleństwa

Ostatnio edytowany przez copyfield (2016-10-28 20:16:30)

#3 2016-10-28 20:23:58

krysta63
Member

Wiesz--- za 1200e + umowa zlecenie+ bezpłatny transport + co ważne wręcz najważniejsze zakwaterowanie i wyżywienie  za darmoooo.to pewnie tłumy tych kandydatów się zglosily do tej jakże pięknie brzmiacej agencji pt ,;kancelaria; Zawadzki i kolesie.
Copy czy Ty też już się zglosiles?

copyfield napisał:

To ilu tych kandydatów poszukujecie???? Już kancelarie.......... się tym zajmują???? Świat zbliża się jednak do granicy szaleństwa

#4 2016-10-29 08:04:46

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

krysta63 napisał:

Wiesz--- za 1200e + umowa zlecenie+ bezpłatny transport + co ważne wręcz najważniejsze zakwaterowanie i wyżywienie  za darmoooo.to pewnie tłumy tych kandydatów się zglosily do tej jakże pięknie brzmiacej agencji pt ,;kancelaria; Zawadzki i kolesie.
Copy czy Ty też już się zglosiles?

Jeszcze nie...ale z nudów kto wie????. Do mojego wyjazdu do babki mam jeszcze miesiąc, na razie coś napisze do tych z Diakone ze Stutgartu

#5 2016-10-29 10:54:27

barbara.b
Member

ja miałam ofertę do babci. w trakcie rozmowy się okazuje, że babci z dziadkiem. słucham dalej bo powinnam mieć umysł otwarty no i dalej dowiaduję się, że i pies jest, z którym trzeba wychodzić na spacer. nie pytałam ile razy, ale wyobrażam sobie, że z 3 razy dziennie. no ale pani z entuzjazmem dalej mnie informuje, że to lekkie stelle bo rodzina powiedziała, że pracy będzie 7 godzin dziennie i nie więcej... 7 godzin latania. rozmiecie? posiłki przygotowywała babcia a w każdym bądż razie nie opiekunka. jak te panie w biurze nie rozumieją z czym się wiążą takie informacje, z jakim nakładem pracy... to trzeba rozmieć, że jedna babcia, niewymagająca to nie to samo co państwo z psem szukającej służki co według zegarka będzie 7 godzin dziennie 7 dni w tygodniu zasuwała. ale nic to. ważne, że ja wiem jakie informacje z czym się wiążą. no ale łatiwej by było tym w biurze jak by mieli wyobraznie i nie dzownili niepotrzebnie z takimi ofertami do mnie. są młode co chętnie pobiegają albo stare hiperaktywne. przeciez w tych fragebogen to my nawet cechy charakteru wpisujemy. po co to wszystko?
i oferta też była za 1200.
tak więc nie przeżywajcie bo ta podana tutaj jest niczego sobie.

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2016-10-29 10:55:20)

Reklama