Oferta Pracy - Pan 28 lat, na wózku, umysłowo sprawny z angielskim

Pan 28 lat, na wózku, umysłowo sprawny z angielskim

Miejsce pracy:
Krefeld 47798
Firma:
Avanti Medic
Termin:
31.10.2016

NASZA OFERTA : • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu świadczenia usługi • wysokie wynagrodzenie wypłacane w EUR • pokrycie kosztów przejazdu w obie strony • ubezpieczenie zdrowotne NNW i OC • całodobowa opieka konsultanta • legalne zatrudnienie na umowę • wyjazdy 1-3-miesięczne Praca w święta płatna dodatkowo. Pielęgniarki oraz położne otrzymują dodatkową premię. Posiadamy bardzo dużo miejsc pracy w całych Niemczech!

Opis Stanowiska:
    OPISOFERTY Mężczyzna w wieku 28 lat, 178 cm wzrostu, 75 kg wagi, mieszka samotnie w mieszkaniu w mieście Krefeld. Mężczyzna jest czynny zawodowo, dwa razy w tygodniu jeździ do pracy (wtorki 15:00-18:00, czwartki 11:00-18), wtedy opiekunka również przebywa z podopiecznym. Pacjent jest osobą pogodną, sympatyczną, łatwą w obejściu. Jest bardzo aktywny: kilka razy w tygodniu wychodzi do kina, pubu, dyskoteki, barów, restauracji, spotyka się ze znajomymi, itp.Dotychczasowa opiekunka towarzyszyła podopiecznemu i razem z nim wychodziła do miasta i znajomych. Opiekunka ponadto będzie prowadziła dom, tzn. gotowała, sprzątała, robiła zakupy. Należy mu pomóc w ubieraniu i rozbieraniu, przy toalecie i myciu. Opiekunka otrzyma pokój z TV oraz Internetem. W mieszkaniu nie ma zwierząt. Opiekunka może posługiwać się językiem niemieckim lub angielskim. STAN ZDROWIA Pacjent porusza się na wózku inwalidzkim, ma sparaliżowane nogi oraz częściowo niesprawne ręce. W domu do dyspozycji pomoce: krzesło toaletowe, łazienka dostosowana do potrzeb pacjenta. Ma Inkontynencję. Do mężczyzny przychodzi 3-4 razy w tygodniu Pflegedienst w celu umycia go.Spokojnie przesypia noc. Wskazana lekka dieta dla pacjenta. Jest do dyspozycji podnośnik.
Oferujemy:
    NASZA OFERTA - Opiekunka może posiadać własną działalność lub zostanie zatrudniona przez nas na umowie niemieckiej bezpośrednio w Niemczech. - Umowa na czas nieograniczony trwająca nawet w czasie pobytu w Polsce. - Emerytura w Niemczech po 5 latach pracy. - Kindergeld na każde dziecko. - Pełne składki płacone do AOK lub DAK przez cały okres współpracy (nawet w czasie pobytu w Polsce). - Pełne ubezpieczenie w Polsce, w Niemczech i w całej Unii Europejskiej (bezpłatne wizyty u wszystkich specjalistów, bezpłatna, kompleksowa obsługa dentystyczna w Polsce i w Niemczech, refundacja niektórych leków). - Niemiecka Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz druk E-106. - Elastyczność przy wyborze oferty i długości pobytu. - Firma Avanti Medic organizuje i pokrywa koszty transportu w obie strony lub zwraca koszty w razie samodzielnej organizacji przejazdu / przelotu. - Nie pobieramy od opiekunek żadnych opłat ani prowizji. - Zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu w pakiecie. - Wysokie wynagrodzenie wypłacane w Euro. - Wysokość wynagrodzenia dopasowana indywidualnie do opiekunki w zależności od znajomości językowych, doświadczenia, posiadanych referencji, ilości osób do opieki, stopnia trudności oferty, posiadanych kwalifikacji zawodowych opiekunki. - Terminowe i regularne wypłaty do 15. dnia każdego miesiąca. - Pomoc konsultanta biurowego i przedstawiciela na miejscu w razie potrzeby. - Dodatek 50 EUR za polecenie innej opiekunki oraz 250 EUR za polecenie innego klienta. - Dodatek za święta, pracę przy 2. osobach, wstawanie nocne, itp. - Miła i fachowa obsługa personelu :)
Wymagania:
    WYMAGANIAKLIENTA Kobieta, wiek 20-30 lat, prawo jazdy mile widziane,ale nie jest wymagane, znajomości językowe: słabszy lub komunikatywny j.niemiecki (3-4 według tabeli niemieckiej). Pacjent porozumiewa się również w języku angielskim.

    Skontaktuj się z nami: Tel.: 95 72156 77 Tel.: 95 711 7081 Tel.:95 711 7082 Kontakt z Avanti Medic: e-mail: rekrutacja@avanti-medic.eu strona:www.avanti-medic.eu ul. Sikorskiego 24/203 66-400 Gorzów WLKP Biuro czynne w godzinach od 9.00 do 16.00