Oferta Pracy - Pan z Rapperswil potrzebuje opieki na okres wiosenny.

Pan z Rapperswil potrzebuje opieki na okres wiosenny.

Miejsce pracy:
Rapperswil
Firma:
Private Care 24 Sp. z o.o
Termin:
druga połowa maja 2013

Private Care 24 Sp. z o.o. to agencja rekrutacyjna specjalizująca się w poszukiwaniu osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki seniora przede wszystkim w Niemczech

Opis Stanowiska:
    Pan z Rapperswil potrzebuje opieki na okres wiosenny. Podopieczny, rocznik 1934 (68kg / 179cm), jest pacjentem ze zdiagnozowaną chorobą Parkinsona, ma problemy z poruszaniem się, cierpi na demencję we wczesnym stadium. Pan wymaga wsparcia we wszystkich aspektach opieki: należy pomóc mu w ubieraniu się / rozbieraniu, toalecie ciała, załatwianiu potrzeb intymnych, poruszaniu się (wózek inwalidzki). Senior mieszka z żoną nie wymagającą opieki. Pan mieszka w miasteczku, w mieszkaniu, razem z małżonką.
Oferujemy:
    legalne zatrudnienie (ZUS, formularz A1) dojazd do klienta zakwaterowanie w domu podopiecznego ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę zdrowotną ubezpieczenie od szkód rzeczowych i osobowych ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków zarobki od 900 do 1200 Euro netto w skali miesiąca
Wymagania:
    W celu lepszej komunikacji ważne, by opiekun miał opanowany język niemiecki w stopniu dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację oraz był osoba niepalącą (starszy pan nie toleruje dymu papierosowego). Do obowiązków opiekuna, poza sprawowaniem opieki, należeć będzie także prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie, załatwianie sprawunków).

    Private Care24 Sp.z o.o. Toruń, ul. Grudziądzka 107 Tel.: +48 56 668 95 00 Fax: +48 56 668 95 01 e-mail: rekrutacja@privatecare24.pl www.privatecare24.pl