Oferta Pracy - Opiekunka do młodej kobiety - Wolfsburg - 1350 Euro

Opiekunka do młodej kobiety - Wolfsburg - 1350 Euro

Miejsce pracy:
Wolfsburg
Firma:
Private Care
Termin:
16.08.2016

Private Care (Agencja zatrudnienia nr rej. 9832) Jako agencja zatrudnienia stawiamy na pełen profesjonalizm zarówno w kontaktach z klientami firmy, jak i z kandydatami. Kładziemy szczególny nacisk na sprawną, szybką i profesjonalną rekrutację Opiekunów Osób Starszych oraz skuteczne dopasowanie oferty pracy w oparciu o oczekiwania kandydata. W Private Care każdy kandydat może liczyć na fachowe wsparcie całego zespołu, pełną i pewną odpowiedź na pytania dotyczące współpracy, a także partnerskie podejście do jego potrzeb i oczekiwań

Opis Stanowiska:
    Do opieki młoda kobieta mieszkająca wraz z rodzicami w miejscowości Wolfsburg. Rodzina mieszka w domu jednorodzinnym. Do pomocy przychodzi Pflegedienst. Miejsce pracy: Wolfsburg Stawka: 1350 E netto Długość kontraktu: 2 miesiące Miejsce zamieszkania oraz dodatkowy opis oferty: • Dom jednorodzinny z ogrodem • Do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem • Internet+Telewizja Podstawowe obowiązki opiekunki: • Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu • Karmienie • Prowadzenie domu (sprzątanie, zakupy, gotowanie, prasowanie) • Transfer Informacje o seniorze: Imię: Jennifer Waga: 35 kg Wzrost: 164 cm Wiek: 30 lat Schorzenia: • Paraliż • Nietrzymanie moczu przy silniejszych bólach • Problemy ze snem • Problemy skórne
Oferujemy:
    Naszym pracownikom zapewniamy: Standardową umowę zlecenie Składki ZUS zgodne z wymogami prawa Zaświadczenie A1 – niezbędne do legalnej pracy Pakiet ubezpieczeń Bezpłatną podróż, zakwaterowanie i wyżywienie
Wymagania:
    O zgłoszenia prosimy kandydatów, którzy: POSŁUGUJĄ SIĘ Językiem Niemieckim na poziomie B1/B2 oraz posiadają prawo jazdy kat. B

    Jeśli powyższa oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, wyślij nam swoje zgłoszenia, a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 315 15 15 lub sms 508 944 866 E-mailowy, wysyłając zgłoszenie na adres rekrutacja@privatecare24.pl Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście, w naszych biurach w Warszawie, Toruniu, Katowicach lub Wrocławiu Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.privatecare24.pl PRIVATE CARE - Pomagajmy Seniorom Razem!