Oferta Pracy - Opieka nad Panią Marią, 79 lat, 1300€, ok. Frankfurtu nad Menem

Opieka nad Panią Marią, 79 lat, 1300€, ok. Frankfurtu nad Menem

Miejsce pracy:
Eppstein, Niemcy
Firma:
EFEKT
Termin:
26.08.2016

Zatrudniamy na warunkach niemieckich (składki zdrowotne, emerytalne i rentowe są odprowadzane przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec). Możliwe jest również zatrudnienie na warunkach polskich – wybór formy zatrudnienia zależy od pracownika. Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku: Opiekun osób starszych Miejsce pracy: Eppstein Termin rozpoczęcia: 26.08.2016 Wynagrodzenie: 1300 € / miesiąc

Opis Stanowiska:
    Poszukujemy osoby chętnej zaopiekować się Panią Marią, która ma 79 lat. Jest osobą mobilną. Podopieczna nie ma przyznanej żadnej grupy inwalidzkiej. Pani Maria ma lekkie problemy ze wzrokiem. Nie ma demencji. Sama korzysta z toalety, nosi wkładki dla poczucia komfortu. Wymaga wsparcia w kąpieli, szczególnie w myciu włosów. Pacjentka mieszka z mężem, który jest samodzielny, nie wymaga opieki. Jest byłym spikerem radiowym. Bardzo kocha swoją żonę. Mąż choruje na Opiekunka głównie powinna zajmować się towarzyszeniem podopiecznej, dotrzymywaniem towarzystwa i prowadzeniem domu. Małżeństwo mieszka w domu cukrzycę, sam odwiedza lekarza. Mąż pomaga opiekunce, robi sam zakupy lub zawozi opiekunkę. Pomaga też w obowiązkach domowych, np. nakrywa do stołu. Jest bardzo przyjazny, bezkonfliktowy. Jest mobilny, jeździ autem. jednorodzinnym, 4 pokojowym, o powierzchni 180 m2. Opiekunka otrzyma do dyspozycji własny umeblowany pokój, Internet i TV, połączenia na Polskę. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe.
Oferujemy:
    - Legalne zatrudnienie - Pełne ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy - Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu - Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
Wymagania:
    - Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się z podopiecznym - Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi - Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

    Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres: opieka@praca-efekt.pl lub kontakt telefoniczny. Kontakt: Agencja Zatrudnienia EFEKT ul. Wyzwolenia 4 66-500 Strzelce Krajeńskie tel. 95 739 7999, 95 739 7998 kom. 669 363 748 lub 503 502 317 lub 503 968 317 lub 669 361 072