Oferta Pracy - Do opieki senior - Stuttgart - 1300 euro

Do opieki senior - Stuttgart - 1300 euro

Miejsce pracy:
Stuttgart
Firma:
Medcare24 Sp. z o.o.
Termin:
13.06.2016

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Poszukujemy opiekunki do Pana Bruna, ur. 1924, 160 cm wzrostu, 77 kg. Choruje on na astmę, ma problemy sercowe, rozrusznik serca i podłączany aparat tlenowy. Pan korzysta z wózka inwalidzkiego oraz rollatora. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu i poruszaniu się. Trzeba wykonywać transfer z łóżka na wózek oraz pomagać w toalecie. Wyjazd na okres 2 miesięcy.
Oferujemy:
    wynagrodzenie - 1300 euro na rękę za miesiąc / legalną pracę, ze wszystkimi składkami, i ubezpieczenie społeczne/zdrowotne na terenie Niemiec na wypadek zachorowania.( EKUZ) / stabilną, uczciwą pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i sympatii / pełne wsparcie, zarówno na terenie Niemiec jak i Polski / GWARANTOWANY zwrot kosztów za dojazd / terminowość wypłat bezpośrednio na konto ZAWSZE najdalej do 10 każdego miesiąca / interwencję w razie jakichkolwiek problemów / zakwaterowanie i wyżywienie, więc zminimalizowanie wydatków na wyjeździe do minimum
Wymagania:
    dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych; można palić na zewnątrz
Kontakt:

    www.medcare24.pl, rekruter@medcare24.pl, tel. 690-292-726