Oferta Pracy - Opiekunka Seniora

Opiekunka Seniora

Miejsce pracy:
Redruth - Wielka Brytania
Firma:
Flamemed
Termin:
15.01.2016

FlameMed jest wyspecjalizowanym w rekrutacjach medycznych działem Agencji Zatrudnienia Flame Employment Polska nr cert 2376. Istniejemy od 2005 roku i znaleźliśmy już pracę dla ponad 10 000 pracowników w kraju i zagranicą. Posiadamy wiele ofert na terenie Europy i nie tylko. Skontaktuj się z nami i sprawdź czy poszukujemy właśnie Ciebie lub jak szybko możemy pomóc w znalezieniu pracy zagranicą.

Opis Stanowiska:
    Nasz klient to 42- pokojowy dom seniora zamieszkiwany głównie przez starsze osoby cierpiące na demencję jak również choroby mentalne. Dom cieszy się doskonałą reputacją, mieszkańcy mogą kontynuować swoje pasje takie jak ogrodnictwo, uprawianie ziół czy warzyw w szklarni znajdującej się na terenie obiektu. Z myślą o zapewnieniu komfortowych warunków zostało tu stworzone małe sanktuarium w postaci oczka wodnego i pięknego ogrodu z kolorowymi rabatami. Raz w miesiącu można usłyszeć odgłosy dziecięcego chóru odwiedzającego rezydentów i zapewniającymi im rozrywki. Nr ref: (2015/A/RE/CA) Opis stanowiska i zadań: - praca w zespole - opieka nad seniorami i/lub pacjentami - czynności pielęgnacyjne takie jak: mycie, ubieranie, transfer, karmienie, pomoc przy wizytach lekarskich, aktywowanie rezydentów poprzez gry czy wspólne zabawy - dbanie o czystość w budynku, podawanie posiłków
Oferujemy:
    - pełną pomoc od A do Z na każdym etapie rekrutacji - pomoc w zakwaterowaniu, wyjeździe, dokumentach itd. - nasz klient zapewnia zatrudnienie na brytyjskich warunkach - pierwszy miesiąc zakwaterowania na koszt klienta - 7-8 GBP na godzinę - pracę na stałe lub na zadeklarowany okres (przewidujemy dłuższe kontrakty)
Wymagania:
    - znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym - referencje z poprzednich zakładów pracy - zaświadczenie o niekaralności lub gotowość do jego przystąpienia - miękkie umiejętności z zakresu budowania relacji z pacjentami, empatia, przyjemne usposobienie, radzenie sobie ze stresem

    - znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym - referencje z poprzednich zakładów pracy - minimum 6 miesięczne doświadczenie w opiece - zaświadczenie o niekaralności lub gotowość do jego przystąpienia - miękkie umiejętności z zakresu budowania relacji z pacjentami, empatia, przyjemne usposobienie, radzenie sobie ze stresem