Oferta Pracy - Szukamy opiekunki do pana.

Szukamy opiekunki do pana.

Miejsce pracy:
50321 Brühl
Firma:
Avanti-Medic
Termin:
07.11.2015

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na pomoc domową, od 2012 roku dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu stawia ponad wszystko inne. Dbamy o to, aby każdy był zadowolony ze współpracy z nami; aby seniorzy i osoby wymagające pomocy godnie przeżyli jesień swego życia oraz aby nasi pracownicy mogli pracować w komfortowych warunkach, przyjemnej atmosferze i za godziwe wynagrodzenie.

Opis Stanowiska:
    Pan w wieku 86 lat, 81 kg, 162 cm, mieszka wraz z żoną w domu z ogrodem w miejscowości Brühl. Żona nie wymaga żadnej opieki, jest osobą całkowicie sprawną, chętnie pomaga w pracach domowych. W pobliżu mieszka rodzina podopiecznego i zawsze służy pomocą i radą. Do obowiązków opiekunki należeć będzie prowadzenie domu oraz pomoc pacjentowi: przy wstawaniu, ubieraniu się, myciu, toalecie, itd. Dwa razy dziennie do pana przychodzi Pflegedienst. Do dyspozycji opiekunki w pełni wyposażony, własny pokój. Brak zwierząt. Czas wolny do ustalenia na miejscu z rodziną. STAN ZDROWIA Pacjent z 2. Stopniem Opieki. Porusza się z pomocą. W domu są do dyspozycji: chodzik, wózek inwalidzki, łóżko dla niepełnosprawnych, przenośna toaleta, podnośnik do wanny. Pan ma demencję, Inkontynencję, niewydolność nerek oraz serca. Spokojnie przesypia całą
Oferujemy:
    - Opiekunka może posiadać własną działalność lub zostanie zatrudniona przez nas. - Firma Avanti Medic organizuje i pokrywa koszty transportu w obie strony. - Nie pobieramy od opiekunek żadnych opłat ani prowizji. - Wynagrodzenie wypłacamy w Euro. - Terminowe wypłaty to dla nas priorytet! - Miły personel :)
Wymagania:
    Wiek 40-50 lat, Osoba niepaląca, znajomości językowe: dobry j. niemiecki (2 lub 3 według skali niemieckiej).

    Prosimy aplikować online za pomocą kwestionariusza dostępnego na naszej stronie: www.avanti-medic.eu, natomiast swoje zdjęcie i ewentualne referencje prosimy wysłać na adres: rekrutacja@avanti-medic.eu.