Oferta Pracy - Poszukiwana opiekunka do 86l. Pani niedaleko Berlina!!

Poszukiwana opiekunka do 86l. Pani niedaleko Berlina!!

Miejsce pracy:
Königs-Wusterhausen k/Berlina
Firma:
Professional Care 24 sp. z o.o.
Termin:
19.08

Professional Care 24 Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia u numerze KRAZ: 10379. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 10379

Opis Stanowiska:
    Podopieczna: pani, 86 l., (165 cm, 60 kg, kat. I) mieszka w domu jednorodzinnym z przybudówką z osobnym wejściem. Choruje na lekką demencję, inkontynencję (mocz, pieluchy) oraz skarży się na bóle w kolanach. Pani wymaga pomocy podczas pielęgnacji ciała oraz korzystania z toalety. Do dyspozycji dostępny jest wózek inwalidzki, krzesło prysznicowe. Z charakteru pacjentka jest osobą bardzo spokojną i wdzięczną za okazywaną pomoc. Oprócz opieki nad podopieczną i spędzania z nią wolnego czasu do obowiązków opiekunki należeć także będzie prowadzenie gospodarstwa domowego. Dla opiekunki przewidziano osobny pokój, Internet.
Oferujemy:
    Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Zarobki od 800 do 1350 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od kwoty 3970 PLN (tzw. średnia krajowa). Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdej nowej opiekunki, która wyjedzie w okresie 01.05-31.08.2015 przewidziano premię w wysokości 100 euro! Dodatkowo dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech. Zwracamy koszty dojazdu do naszego biura za okazaniem biletu do 150zł w dwie strony.
Wymagania:
    Gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

    Professional Care 24 Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel. (56) 471 30 03, 512 897 991 lub mail:rekrutacja@professionalcare24.pl Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".