Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Oferta Pracy - Opiekunka do małżeństwa od 10.08. z prawem jazdy

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Opiekunka do małżeństwa od 10.08. z prawem jazdy

Miejsce pracy:
Grevenbroich
Firma:
Private Care 24 Plus Sp. z o.o.
Termin:
10.08.2015

Private Care 24 Plus Sp. z o.o. (Agencja zatrudnienia nr rej. 9832) oferuje zatrudnienie jako opiekun/opiekunka osób starszych w Niemczech. Jako firma rodzinna za główny cel stawiamy sobie niesienie pomocy seniorom i osobom niepełnosprawnym oraz stworzenie im możliwości spędzenia jesieni życia we własnym domu, w otoczeniu serdecznych i troskliwych osób.

Opis Stanowiska:
    Poniżej szczegółowy opis stanu pacjenta Imię: Marlene/ Peter Waga: 97kg / nie podana Data urodzenia: 13.09.1937 / 13.01.1934 Miejsce zamieszkania: 41468, Grevenbroich, Niemcy 1. Pani Marlene • cierpi na Zespół Guillaina-Barrégo (degeneracja i stany zapalne nerwów) i osteoporozę, ma problemy z poruszaniem się, cierpi również na chroniczne bóle(mieszkająca w pobliżu córka aplikuje morfinę) • Wymaga pomocy w zmianie odzieży, poruszaniu się, czasem przy korzystaniu z toalety i dbaniu o higienę ciała. • Poza domem porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, w domu samodzielnie, na podwórku przy wsparciu • Pani lubi gry towarzyskie, dekorowanie, prace ręczne i prace w ogrodzie • Czasem potrzebuje pomocy także w nocy 2. Pan Peter • Cierpi na Parkinsona (2 Grupa inwalidzka) • Problemy z poruszaniem się jest samodzielny, tylko czasem potrzebuje wsparcia (używa balkonika) • Potrzebuje wsparcia przy zmianie odzieży i częściowej pomocy przy toalecie ciała W domu są podnośniki, wózek i siedzisko do kąpieli, Podopiecznych odwiedza wnuk (opiekunka powinna lubić dzieci) w pobliżu mieszka córka, która w razie problemów będzie wspierać opiekunkę i w pierwszych dniach pobytu będzie służyła Internetem (u seniorów jest w trakcie zakładania) Ponadto do obowiązków opiekunki należą typowe prace domowe: robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie i tym podobne. Do dyspozycji opiekunki jest osobny, umeblowany pokój z łazienką, tv, telefon. W nocy 1-2 razy wstawanie w celu sprawdzenia czy wszystko w porządku u Podopiecznych ewentualnie skorzystanie z toalety.
Oferujemy:
    Gwarantujemy: • Tylko i wyłącznie LEGALNE ZATRUDNIENIE • Umowa zlecenie na czas nieokreślony, Zaświadczenie A1, karta EKUZ • Ubezpieczenie (emerytalne i rentowe, od którego zależy wysokość Twojej przyszłej emerytury) • ZUS w Polsce, zgodny z wymogami prawa • Zarobki od 950 do 1400 Euro netto • Zarobki zawsze adekwatne do doświadczenia, znajomości języka, zakresu obowiązków • Indywidualne premie motywacyjne za współpracę i rekomendacje • Zorganizowany transport w obie strony • Pełne pokrycie kosztów przejazdu, zakwaterowania i wyżywienia • Propozycje wyjazdów dostosowane do indywidualnych oczekiwań kandydatów • Sprawdzone miejsca pracy – Naszych podopiecznych znamy osobiście • Opieka koordynatora przez cały okres pobytu w Niemczech
Wymagania:
    O zgłoszenia prosimy wyłącznie osoby, które: • DBAJĄ o wyłącznie legalne zatrudnienie, w oparciu o umowę i zaświadczenie A1 • OCZEKUJĄ sprawdzonych ofert, pewnych miejsc i wsparcia ze strony pracodawcy • PRAGNĄ zatroszczyć się o przyszłość swoją i swoich bliskich • OFERUJĄCE wzorową pracę w zamian za odpowiednie wynagrodzenie • POSŁUGUJĄ SIĘ Językiem Niemieckim w stopniu komunikatywnym, pozwalającym na swobodną rozmowę (budowanie zdań, znajomość słownictwa ogólnego i z zakresu opieki) • POSIADAJĄ doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
Kontakt:

    Sposób aplikowania: • Osoby zainteresowane Legalnym Zatrudnieniem prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem 32 253 50 88 • E-mailowy, wysyłając zgłoszenie na adres a.mazur@privatecare24.pl • SMS o treści OPIEKA + Imię i Nazwisko na numer 508 944 866 • Chętnie spotkamy się z Państwem osobiście, w naszym biurze w Katowicach przy ul. Moniuszki 7 • Więcej informacji na naszej stronie www.privatecare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum