Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Oferta Pracy - Opiekunka dla pani Marliese od 6.08 na 1 msc, db niem. prawo jazdy

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Opiekunka dla pani Marliese od 6.08 na 1 msc, db niem. prawo jazdy

Miejsce pracy:
Schellerten/Wendhausen, Niemcy
Firma:
Private Care 24 Plus Sp. z o.o.
Termin:
6.08.2015

Private Care 24 Plus Sp. z o.o. (Agencja zatrudnienia nr rej. 9832) oferuje zatrudnienie jako opiekun/opiekunka osób starszych w Niemczech. Jako firma rodzinna za główny cel stawiamy sobie niesienie pomocy seniorom i osobom niepełnosprawnym oraz stworzenie im możliwości spędzenia jesieni życia we własnym domu, w otoczeniu serdecznych i troskliwych osób.

Opis Stanowiska:
    Imię: Marliese Waga: 74 kg Wzrost: 159 cm Data urodzenia: 1935r. Miejsce zamieszkania: 31174 Schellerten/Wendhausen, DE Diagnoza: niewydolność serca oraz nerek, osteoporoza, Podopieczna jest osobą dość samodzielną, porusza się przy pomocy balkonika, samodzielnie korzysta z toalety, potrzebuje wsparcia w pielęgnacji ciała i ewentualnie w ubiorze. Na miejsce przychodzi Pflegedienst raz w tygodniu i pomaga Pani Starszej w kąpieli. Do obowiązków Opiekunki oprócz pomocy Podopiecznej należy zajęcie się domem. Panie Starsza mieszka z pełnosprawnym małżonkiem, w domu jednorodzinnym. Małżonek nie wymaga opieki, natomiast pranie i gotowanie jest dla 2 osób. Opiekunki osobny urządzony pokój, tv, telefon, internet. Zakres obowiązków zazwyczaj obejmuje: • pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu (jeżeli zajdzie taka konieczność) • pomoc w toalecie (jeżeli zajdzie taka konieczność) • prowadzenie domu (sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy, gotowanie) itd. • towarzyszenie w czasie spacerów i wizyt u lekarza, wsparcie psychiczne
Oferujemy:
    Gwarantujemy: • Tylko i wyłącznie LEGALNE ZATRUDNIENIE • Umowa zlecenie na czas nieokreślony, Zaświadczenie A1, karta EKUZ • Ubezpieczenie (emerytalne i rentowe, od którego zależy wysokość Twojej przyszłej emerytury) • ZUS w Polsce, zgodny z wymogami prawa • Zarobki od 950 do 1400 Euro netto • Zarobki zawsze adekwatne do doświadczenia, znajomości języka, zakresu obowiązków • Indywidualne premie motywacyjne za współpracę i rekomendacje • Zorganizowany transport w obie strony • Pełne pokrycie kosztów przejazdu, zakwaterowania i wyżywienia • Propozycje wyjazdów dostosowane do indywidualnych oczekiwań kandydatów • Sprawdzone miejsca pracy – Naszych podopiecznych znamy osobiście • Opieka koordynatora przez cały okres pobytu w Niemczech
Wymagania:
    O zgłoszenia prosimy wyłącznie osoby, które: • DBAJĄ o wyłącznie legalne zatrudnienie, w oparciu o umowę i zaświadczenie A1 • OCZEKUJĄ sprawdzonych ofert, pewnych miejsc i wsparcia ze strony pracodawcy • PRAGNĄ zatroszczyć się o przyszłość swoją i swoich bliskich • OFERUJĄCE wzorową pracę w zamian za odpowiednie wynagrodzenie • POSŁUGUJĄ SIĘ Językiem Niemieckim w stopniu komunikatywnym, pozwalającym na swobodną rozmowę (budowanie zdań, znajomość słownictwa ogólnego i z zakresu opieki) • POSIADAJĄ doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
Kontakt:

    Sposób aplikowania: • Osoby zainteresowane Legalnym Zatrudnieniem prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem 32 253 50 88 • E-mailowy, wysyłając zgłoszenie na adres a.mazur@privatecare24.pl • SMS o treści OPIEKA + Imię i Nazwisko na numer 508 944 866 • Chętnie spotkamy się z Państwem osobiście, w naszym biurze w Katowicach przy ul. Moniuszki 7 • Więcej informacji na naszej stronie www.privatecare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum