Oferta Pracy - Opieka do 34 latki i jej dziecka.

Opieka do 34 latki i jej dziecka.

Miejsce pracy:
31655 Stadthagen
Firma:
Avanti Medic
Termin:
04.03.2015 na 2 miesiące.

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na całodobową pomoc medyczną, dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu medycznego stawia ponad wszystko inne. Dbamy o to, aby każdy był zadowolony ze współpracy z nami; aby seniorzy godnie przeżyli jesień swego życia oraz aby opiekunka mogła pracować w komfortowych warunkach, przyjemnej atmosferze i za godziwe wynagrodzenie. WAŻNE! Podejmując współpracę z nami nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej, dostaniesz od nas umowę niemiecką. Współpracujemy również z osobami posiadającymi własną działalność w Polsce lub Gewerbe w Niemczech. Nie musisz szukać transportu do miejsca świadczenia usługi ani powrotu do domu. My to zrobimy za Ciebie! Pokryjemy również wszelkie związane z tym koszty. Nie musisz wykupować ubezpieczenia NNW ani OC. My je dla Ciebie wykupimy! Nie musisz się martwić o podatki, składki socjalne ani chorobowe. My je płacimy! Wynagrodzenie wypłacamy w walucie EUR!

Opis Stanowiska:
    OPIS Pani w wieku 34 lat, 174 cm, 70 kg, mieszka wraz z mężem w dużym, nowoczesnym domku jednorodzinnym w miejscowości Stadthagen. Mąż pacjentki jest lekarzem pracującym w szpitalu, rzadko przebywa w domu. Wychodzi do pracy o godz. 6:15 i wraca do domu ok. 18:00. 1x w tygodniu pracuje on na nocną zmianę i wtedy nie może pomagać przy zajmowaniu się dzieckiem. Opiekunka otrzyma własny pokój z łazienką, dużym TV, komputerem, Internetem oraz telefonem z darmowymi połączeniami z Polską. Pacjentka lubi chodzić na spacery z psem (przyjazny dla obcych). W ubiegłym roku pacjentka urodziła dziecko i będzie potrzebowała pomocy przy przewijaniu, karmieniu, gotowaniu, prowadzeniu gospodarstwa domowego i innych czynnościach. W związku z pojawieniem się niemowlęcia, płatne jak za pracę przy 2 osobach. Rodzina pacjentki bardzo serdeczna, pomocna i kulturalna. Opiekunka powinna być osobą lubiącą dzieci oraz zwierzęta. Czas wolny dodatkowo w czasie weekendów (2 pełne weekendy w miesiącu, od piątku wieczór do poniedziałku rana), do ustalenia na miejscu. Opiekunka potrzebna bardziej do dziecka, niż do pacjentki, która jest bardzo samodzielna. STAN ZDROWIA Pacjentka ma 1. Stopień opieki (najłatwiejszy). Wstaje 1x w nocy celem udania się do toalety. Porusza się samodzielnie, sama korzysta z toalety, sama bierze prysznic i się ubiera. Pacjentka przeszła wylew w 2009 roku. Prawa ręka sparaliżowana, wypowiada się powoli, jednakże umysłowo sprawna. Potrzebuje pomocy przy niemowlęciu.
Oferujemy:
    - Opiekunka może posiadać własną działalność lub zostanie zatrudniona przez nas na zasadzie umowy zlecenie. - Firma Avanti Medic organizuje i pokrywa koszty transportu w obie strony. - Nie pobieramy od opiekunek żadnych opłat ani prowizji. - Wynagrodzenie wypłacamy w Euro. - Terminowe wypłaty to dla nas priorytet! - Miły personel :)
Wymagania:
    WYMAGANIA Wiek 22-50 lat, osoba niepaląca lub paląca na zewnątrz, znajomości językowe: dobry niemiecki (2-3 według tabeli niemieckiej).

    Prosimy aplikować online za pomocą kwestionariusza dostępnego na naszej stronie:www.avanti-medic.eu, natomiast swoje zdjęcie i ewentualne referencje prosimy wysłać na adres:rekrutacja@avanti-medic.eu.