Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Oferta Pracy - Opiekunka od 2.12!(nr 767) Dodatki Świateczne!

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Opiekunka od 2.12!(nr 767) Dodatki Świateczne!

Miejsce pracy:
78462 Konstanz
Firma:
Professional Care 24 sp. z o.o.
Termin:
od 2 grudnia

Professional Care 24 Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia u numerze KRAZ: 10379. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 10379

Opis Stanowiska:
    Pani Gertrud - 88 lat - choruje na raka oraz arytmię serca. 2 x dziennie przychodzi do niej Pflegedienst. Pacjenta jest mobilna korzysta tylko ze wsparcia laski bądź balkoniku. Lekka inkontynencja. Wymaga pomocy w myciu i ubieraniu się. Raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa. Rodzina odwiedza podopieczną celem wsparcia psychicznego i odciążenia opiekunki z obowiązków. Pani Gertrud mieszka samotnie. Dla opiekunki przewidziano osobny pokój, radio oraz TV.
Oferujemy:
    EXTRA DODATEK ŚWIĄTECZNY 100 EURO za każdy dzień świąteczny spędzony w domu pacjenta Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS) - kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech - bezpłatny dojazd do Klienta - zarobki od 800 do 1300 euro netto w skali miesiąca - premię za okres świąteczny Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia.
Wymagania:
    Gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące. Dobra znajomość języka niemieckiego. Brak nałogów.
Kontakt:

    Professional Care 24 Sp. z o.o. ul. Rynek Nowomiejski 9/2 87-100 Toruń tel. (56) 471 30 22, (56) 471 30 03 mail: rekrutacja@professionalcare24.pl Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum