Oferta Pracy - Od zaraz - Pomóż sympatycznej seniorce! - Mainz

Od zaraz - Pomóż sympatycznej seniorce! - Mainz

Miejsce pracy:
Mainz
Firma:
ProPersonal Sp. z o.o.
Termin:
Od zaraz

ProPersonal to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się świadczeniem usług opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi w Polsce, Niemczech i innych krajach UE, prowadzeniem internetowych serwisów pośrednictwa pracy oraz wspomagających rozwój kariery oraz świadczeniem szerokiej gamy usług dla klientów instytucjonalnych i prywatnych wspomagających rekrutację Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy legalne zatrudnienie w kraju, ubezpieczenie, pomoc w uzyskaniu odpowiednich dokumentów, kursy językowe i zawodowe, pomoc w wyjeździe do pracy oraz opiekę podczas pobytu poza granicami naszego kraju.

Opis Stanowiska:
    Poszukujemy pani z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad starszą panią. Kobieta jest osobą w dużym stopni samodzielną. Wymaga przede wszystkim pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Praca w miejscowości oddalonej ok 30 km od Mainz. Wynagrodzenie stałe: 1150 euro miesięcznie.
Oferujemy:
    Wynagrodzenie stałe: 1150 euro miesięcznie.
Wymagania:
    * dobra znajomość języka niemieckiego

    Aby aplikować wystarczy do Nas zadzwonić lub napisać Kontakt telefoniczny: 89 679 03 20 +48 531 413 000 +48 530 066 530 +48 608 598 733 +48 535 222 961 E-mail: rekrutacja@propersonal.pl Strona internetowa: http://propersonal.pl/ Facebook: https://www.facebook.com/propersonalpl Zapraszamy do Aplikowania. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.