Oferta Pracy - Kobieta 76 lat-samotnie mieszkająca

Kobieta 76 lat-samotnie mieszkająca

Miejsce pracy:
52076 Aachen
Firma:
Avanti Medic
Termin:
08.09.2014 na okres 2 lub 3 miesięcy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w Niemczech na całodobową pomoc medyczną, dobieramy dla naszych klientów odpowiedni personel, który pomoże im w czynnościach życia codziennego. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dobro klienta i personelu medycznego stawia ponad wszystko inne. Dbamy o to, aby każdy był zadowolony ze współpracy z nami; aby seniorzy godnie przeżyli jesień swego życia oraz aby opiekunka mogła pracować w komfortowych warunkach, przyjemnej atmosferze i za godziwe wynagrodzenie. WAŻNE! Podejmując współpracę z nami nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej, dostaniesz od nas umowę o pracę. Współpracujemy również z osobami posiadającymi własną działalność w Polsce lub Gewerbe w Niemczech. Nie musisz szukać transportu do miejsca świadczenia usługi ani powrotu do domu. My to zrobimy za Ciebie! Pokryjemy również wszelkie związane z tym koszty. Nie musisz wykupować ubezpieczenia NNW ani OC. My je dla Ciebie wykupimy! Nie musisz się martwić o podatki, składki socjalne ani chorobowe. My je płacimy! Wynagrodzenie wypłacamy w walucie EUR!

Opis Stanowiska:
    Kobieta w wieku 76 lat, wzrost 163 cm, 50 kg wagi.Mieszka samotnie w mieszkaniu w Aachen. W celu robienia zakupów oraz dokonywania wizyt lekarskich opiekunka powinna posiadać aktywne prawo jazdy. Do dyspozycji samochód. Opiekunka otrzyma własny w pełni wyposażony pokój. Pani jest osobą bardzo sympatyczną, ale ceni swoją prywatność i lubi czasami pobyć sama. Bardzo lubi czytać, interesują przyroda oraz podróże. Do obowiązków opiekunki należeć będzie opieka nad podopieczną, zakupy, gotowanie, pranie,prasowanie oraz dbanie o czystość w domu. W domu nie ma zwierząt. Pani porusza się z pomocą, gdyż jest po wylewie, który objął lewą stronę ciała. W domu są dostępne pomoce takie jak: chodzik, wózek inwalidzki oraz krzesło prysznicowe. Jej aktywność zależy od kondycji w danym dniu. Podopieczna ma Inkontynencję, sporadycznie zdarza jej się wstać w nocy w celu udania się do toalety. Jest sprawna umysłowo. Nie ma żadnego stopnia opieki. Regularnie chodzi na gimnastykę oraz korzysta z porad Logopedy.
Oferujemy:
    - Opiekunka może posiadać własną działalność lub zostanie zatrudniona przez nas na zasadzie umowy o pracę w Niemczech. - Firma Avanti Medic organizuje i pokrywa koszty transportu w obie strony. - Nie pobieramy od opiekunek żadnych opłat ani prowizji. - Wynagrodzenie wypłacamyw Euro - Terminowe wypłaty to dla nas priorytet! -Miły personel:)
Wymagania:
    wiek 30-50 lat, osoba paląca na zewnątrz lub niepaląca, prawo jazdy jest wymagane, znajomości językowe: komunikatywny j. niemiecki ( 3 według skali niemieckiej).

    Prosimy aplikować online za pomocą kwestionariusza dostępnego na naszej stronie www.avanti-medic.eu , natomiast swoje zdjęcie i ewentualne referencje prosimy wysłać na adres: rekrutacja@avanti-medic.eu.