Oferta Pracy - opiekunka do starszej pani z komunikatywnym jezykiem

opiekunka do starszej pani z komunikatywnym jezykiem

Miejsce pracy:
Sttutgarcie
Firma:
Medwork24
Termin:
2-4.09.14

Poszukujemy dojrzałych osób z predyspozycjami do opieki nad Seniorami i osobami niepełnosprawnymi, dla których nie jest obojętny los i trudy starszych i/lub dotkniętych chorobą ludzi.Szanowna Opiekunko, Szanowny Opiekunie, przebijając się przez dżunglę ofert pracy w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech, zamieszczanych w Internecie, ciężko odpowiedzieć na pytanie „komu zaufać?”. Zakładając naszą firmę kierowaliśmy się zasadą uczciwości i poszanowania godności drugiego człowieka. Ta dewiza przyświeca nam codziennie w prowadzeniu naszej działalności. Zachęcamy do współpracy Panie, które są w stanie rzetelnie wykonywać powierzone im zadania, a także nie jest im obca pomoc ludziom starszym.Medwork24 sp. z o.o. oferuje pracę dla Pań w charakterze Opiekunki Osób Starszych. Jeżeli potrafisz nieść pomoc ludziom w podeszłym wieku, jesteś cierpliwą i wrażliwą osobą zapraszamy do współpracy. Nasze oczekiwania: - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, - mile widziane osoby posiadające prawo jazdy i nie palące (nie jest to warunek konieczny), - cierpliwe, wyrozumiałe i gotowe do szybkiego wyjazd

Opis Stanowiska:
    Podopieczna, 80 lat ok 50 kg. Mieszka samotnie w Sttutgarcie w mieszkaniu ok 80 m, do sklepu ok 10 min na piechote.Cierpi na poczatkującą demencje, niedosłyszy, ma zaburzenia krążenia, jest po udarze oraz mam artroze. Noce przesypiane są spokojnie - nie wybudza sie. Porusza się samodzielnie, wchodzi po schodach samodzielnie. Wiekszość czynności higienicznych i codziennych wykonuje samodzielnie. Kontroluje potrzeby fizjologicze. Potrzebuje prowadzenia gospodarstwa domowego, aktywizacji , towarzystwa przy wizytach u lekarza, spacery, podawanie leków itp. Komunikacja z podopieczna jest zachowana ale pani nosi aparat słuchowy i okulary.
Oferujemy:
    Oferujemy: - umowę zlecenie (opłacamy wszystkie składki ZUS), - wynagrodzenie od 1000-1050 e + zwrot kosztów dojazdu, bądź całkowite ich pokrycie przez nas jako firmę, po prostu wsiadasz, jedziesz i niczym się nie martwisz- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - terminowość wypłat, - możliwość zdobycia nowego doświadczenia, - pracę w miłej atmosferze,
Wymagania:
    Wymagania stawiane naszym kandydatom: - wiek powyżej 24 roku życia, - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umiejętność porozumiewania się) - pogodne usposobienie, cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do ludzi. - mile widziane doświadczenie w pracy przy pielęgnacji osób starszych, - prawo jazdy czynne będzie dodatkowym atutem - Bardzo mile widziane ukończone kursy np opiekuna medycznego i referencje. -uczciwość. Zatrudniamy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania. Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą, który traktuje każdą osobę indywidualnie Kontakt:
Kontakt:

    kontakt@medwork24.pl