Oferta Pracy - Do miłośniczki teatrów i oper szukamy pani z "polotem" :)

Do miłośniczki teatrów i oper szukamy pani z "polotem" :)

Miejsce pracy:
Munchen
Firma:
Medwork24
Termin:
od zaraz

Podopieczny ma duże problemy z kolanami, ma słabość starczą i zdarza się że upada przez to trzeba go asekurować, on sam stara sie być samodzielny, i chodzić przy balkoniku, ma pieluchomajtki, przyjmuje tabletki na sen i uspokojenie. Ma słabość do dobrego wina, jest jego koneserem. Wywodzi się z jakiejś bogatej i szanowanej niegdyś rodziny. Podopieczny uwielbia czytać gazety, rano przychodzi do niego pflegedienst i myje go oraz ubiera więc opiekunka nie musi tego robić. podopieczna ma demencję, problemy z pamięcią oraz orientacją w terenie. Zdarza sie jej ciągle zapytywać o to samo, albo wyjść na taras i zapomnieć gdzie jest. Do obiadu często jest pobudzona, jak by czegoś szukała, ale sama nie wiedziała czego, po obiedzie sie uspokaja. Nosi pończochy uciskowe bowiem cierpi na Trobocytozę- Trombopenia zwana również małopłytkowością jest objawem chorobowym który polega na braku wystarczającej ilości płytek krwi. Przyczyną może być mniejsze wytwarzanie płytek, nadmierne ich niszczenie lub przyczyny bardziej złożone, które nie zostały wyjaśnione do końca.U większości pacjentów nie występują żadne objawy zwiększonej liczby płytek krwi. Jednym z objawów mogą być siniaki na skórze albo krwawienie z takich miejsc jak nos, usta, dziąseł lub żołądek czy jelita. Mogą również wystąpić zaburzenia krzepnięcia krwi prowadzące do udaru mózgu, zawału serca i zakrzepów w naczyniach krwionośnych. Nie mniej nie jest to coś poważnego, a rajstopy uciskowe spełniają swoją rolę. Z powodu problemów jelitowych wynikających z wieku trzeba stosować dietę lekkostrawną. śpi ładnie bierze tabletki na sen i na demencję. Nie wchodzą w grę żadne spacery, przez chore kolana podopiecznego i podopiecznej demencje która łatwo sie gubi i mogła by zabłądzić i sie zdenerwować. opiekunka wstaje rano po 7 rano idzie po gazete dla dziadka i robi śniadanie. po śniadaniu pomaga w myciu i ubieraniu się babci. w tym czasie pflege pomaga starszemu Panu. Podopieczny następnie czyta gazety, ogląda tv, kolacje często są obfite bo dziadkowie mają na noc większy apetyt:)P Pacjent śpi na dole by ie usiał wchodzić po schodach i chodzi spać do 22 a pacjentka na górze. oboje śpią spokojnie, całe noce. Obowiązki domowe: nachstehend erhalten Sie die Aufstellung der Tätigkeiten für die Betreuerinnen: - Frühstück zubereiten für Fam. von Pechmann um 8:00 Uhr jeden Tag - Der Frau v. Pechmann beim Anziehen der Kompressionsstrümpfe helfen jeden Tag - Badezimmer jeden Tag nachschauen und das Waschbecken und die Wanne auber halten. - Ebenso beide Toiletten oben und unten. - Einmal die Woche das Treppenhaus, das Schlafzimmer und das Wohnzimmer saugen. - Einmal die Woche das Bad und die Toiletten wischen. - Einmal die Woche abstauben alle Zimmer. - Wäsche bügeln, es ist eine Bügelmaschine und ein Dampfbügeleisen vorhanden - Nachmittags den Kaffee herrichten für das Ehepaar. - Abends das Abendessen bereiten, meist kocht die Haushälterin schon mittags für Abends mit. - Medikamente morgens, mittags und abends geben. Die Haushälterin richtet alles genau nach Anweisung vor. - Mit dem Babyfon immer hören, ob alles unten soweit OK ist. - Wenn die Betreuerin gerne im Garten mithilft, nur Kleinigkeiten, dann würde sich die Haushälterin freuen, ist aber keine Bedingung. - Wenn Besuch da war, dann bitte das Gästezimmer saugen und Bett wieder frisch überziehen

Opis Stanowiska:
    Pani Dr Hermine ma 69 lat lat, 59 kg, 164cm. Mieszka sama w Munchen, duze miasto 10 min do sklepu, internet, tv, pokoj osobny. Pani ma słabosc starczą i początkową demencję., duze problemy ze sluchem. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu, jedzeniu ma terapie makrankengymnastik i srodki nasenne bierze. Samodzielnie chodzi , samodzielnie sie myje. Pani lubi teatry opery. Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, pomoc przy jedzeniu
Oferujemy:
    Oferujemy: - umowę zlecenie (opłacamy wszystkie składki ZUS), - wynagrodzenie do 1300 euro na rękę,( stawka uzależniona od poziomu znajomości języka niemieckiego) - zwrot kosztów dojazdu, bądź całkowite ich pokrycie przez nas jako firmę, po prostu wsiadasz, jedziesz i niczym się nie martwisz- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - terminowość wypłat, - możliwość zdobycia nowego doświadczenia, - pracę w miłej atmosferze,
Wymagania:
    Wymagania stawiane naszym kandydatom: - wiek powyżej 24 roku życia, - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umiejętność porozumiewania się) - pogodne usposobienie, cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do ludzi. - mile widziane doświadczenie w pracy przy pielęgnacji osób starszych, - prawo jazdy czynne będzie dodatkowym atutem - Bardzo mile widziane ukończone kursy np opiekuna medycznego i referencje. -uczciwość. Zatrudniamy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania. Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą, który traktuje każdą osobę indywidualnie
Kontakt:

    kontakt@medwork24.pl