Oferta Pracy - Okolice Münster, samotna pani szuka opiekunki.

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Okolice Münster, samotna pani szuka opiekunki.

Miejsce pracy:
48161 Nienberge (okolice Münster)
Firma:
Professional Care sp. z o.o.
Termin:
01.10 – 29.10

Każdej opiekunce/opiekunowi zapewniamy: - umowę zlecenia, - ZUS odprowadzany od średniej krajowej 4765 PLN = wysokie świadczenia oraz emerytura, - legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), - kartę EKUZ dzięki której można skorzystać ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech, - bezpłatny dojazd do Klienta oraz wyżywienie, - zarobki od 1000 do 1700 euro netto w skali miesiąca (uzależnione od znajomości języka), - możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, - opiekę koordynatorów którzy czuwają nad opiekunką/em podczas zlecenia oraz dbają o dobre relacje pomiędzy opiekunkami a rodzinną. -opieka biura w Polsce 24h

Opis Stanowiska:
    Do opieki: - Pani która ma 90lata, 150 cm, 50 kg, - mieszka samotnie, porusza się samodzielnie, przesypia noce - choruje na nadciśnienie, osteoporozę, nosi aparat słuchowy - potrzebuje pomocy podczas kąpieli, - do dyspozycji pokój z TV i Internetem, - obowiązki to: pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy, spacery - raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa,
Oferujemy:
    Professional Care Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 15277. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.
Wymagania:
    Wymagania: - gotowość do wyjazdu na miesiąc, - dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
Kontakt:

    Kontakt: Professional Care Sp. z o.o. ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń tel. (56) 471 30 03, 534 934 134, lub mail:rekrutacja@professionalcare24.pl Link do formularza aplikacyjnego on-line: http://www.professionalcare24.pl/kontakt.html Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e- mail, numeru telefonu, informacji o moich kwalifikacjach, doświadczeniu zawodowym, znajomości języka niemieckiego, daty urodzenia przez współadministratorów Danych Osobowych: Professional Care 24 dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).”

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies