Oferta Pracy - Opiekun / Opiekunka osób starszych - Całe Niemcy

Opiekun / Opiekunka osób starszych - Całe Niemcy

Miejsce pracy:
Całe Niemcy
Firma:
Work On Personal LTD
Termin:
Od zaraz

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Niemczech, Austrii oraz Holandii.

Opis Stanowiska:
    Opiekun / Opiekunka osób starszych Miejsce pracy: Niemcy / Niemcy Nr Ref.: Opiekun DE Opis stanowiska Obecnie dla naszego Niemieckiego klienta poszukujemy osób do pracy jako: Opiekun / Opiekunka osób starszych Miejsce pracy: całe Niemcy OBOWIĄZKI: - Sprawowanie opieki na osobą starszą w domach opieki - Pomoc przy jedzeniu, ubieraniu i rozbieraniu
Oferujemy:
    - Legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie na warunkach niemieckich - Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę - Stawka 13€/h - Dieta: 10€ - Pokrywamy zakwaterowanie i koszty podróży - Zbiorowa ochrona przez układ zbiorowy BAP/DGB
Wymagania:
    - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi min 2-3 lata - Szkoła kierunkowa jako opiekunk/ka oraz świadectwo lub dyplom - Komunikatywna znajomość j.niemieckiego - Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy - Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia, cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność - CV w j.niemieckim - Mile widziane referencje, dodatkowe certyfikaty

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w na adres email: lilianna.grossmann@injobs.pl w tytule „ Opieka Niemcy imię + nazwisko ” Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 798 732 752