Oferta Pracy - Do opieki mobilna seniorka w Frankfurt am Main

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Do opieki mobilna seniorka w Frankfurt am Main

Miejsce pracy:
Frankfurt am Main
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
01.11.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki pani Christa ( 1929r, 40 kg, 162 cm). Pacjentka porusza się niezależnie przy pomocy rollatora. 2 razy w tyg przychodzi Pani do gimnastyki, ale ćwiczy się z seniorką po 15-20 min dziennie. Seniorka jest osobą mobilną, należy jej pomagać 2-3 razy w tyg w kąpieli, ubieraniu, czynnościach domowych. Na miejscu lift do wanny. Pacjentka lubi jeździć na rowerku stacjonarnym. Z racji na inkontynencję wymagana jest zmiana pieluchomajtek. 2 razy w tyg sąsiad przynosi gotowe obiady. Tygodniowo 100 Euro na zakupy.
Oferujemy:
    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, • wynagrodzenie 1300 Euro netto + dodatek świateczny• pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia, • pracę dostosowaną do kwalifikacji i oczekiwań kandydatki, • elastyczne terminy i zasady wyjazdów.
Wymagania:
    dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w sprawowaniu opieki, cierpliwość w stosunku do osób starszych.
Kontakt:

    MedCare24 Telefon: 519-649-049 lub 34 356-55-88 e-mail: s.gaida@medcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies