Oferta Pracy - potrzebna opiekunka dla pana w Hamburgu - 28.09.2018 - 1250 Euro

potrzebna opiekunka dla pana w Hamburgu - 28.09.2018 - 1250 Euro

Miejsce pracy:
Hamburg
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
28.09.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki samotnie mieszkający pan. Senior choruje na cukrzycę i porusza się na wózku inwalidzkim. Pacjent ma dodatkowo problemy ze wzrokiem i nosi aparat słuchowy. podopieczny ma także cewnik. Do czynności opiekunki należą: - opróżnianie worków z cewnika - pomoc w toalecie - transfer - ubieranie - czynności domowe: gotowanie, sprzątanie, zakupy itd
Oferujemy:
    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, • wynagrodzenie 1250 Euro netto • pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia, • pracę dostosowaną do kwalifikacji i oczekiwań kandydatki, • elastyczne terminy i zasady wyjazdów.
Wymagania:
    Poszukiwana opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Można palić na dworze.

    MedCare24 Sp. z o.o. Telefon: 519-649-049 lub 34 356-55-88 e-mail: s.gaida@medcare24.pl