Oferta Pracy - Praca w Bambergu od 2.10 - 1300 Euro - samotna pani

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Praca w Bambergu od 2.10 - 1300 Euro - samotna pani

Miejsce pracy:
96052 Bamberg
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
1300 E

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki pacjentka w wieku 77 lat. Seniorka jest po amputacji nóg ( od kolan w dół) i porusza się na wózku inwalidzki. Dodatkowo występuje u seniorki inkontynencja, należy zmieniać pampersy. W domu znajdują się: krzesło toaleta, materac przeciwodleżynowy, łóżko pielęgnacyjne, winda do wanny. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennym życiu tj. ubieranie, przygotowywanie posiłków, higiena poranna i wieczorna, zmiana pampersów, transfer, czynności domowe.
Oferujemy:
    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, • wynagrodzenie 1300 Euro netto • pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia, • pracę dostosowaną do kwalifikacji i oczekiwań kandydatki, • elastyczne terminy i zasady wyjazdów.
Wymagania:
    Poszukiwana opiekunka z doświadczeniem w sprawowaniu opieki, w wieku do 60 lat, z dobrą znajomością języka niemieckiego. Można palić na zewnątrz.
Kontakt:

    MedCare24 Sp. z o.o. Telefon: 519-649-049 lub 34 356-55-88 e-mail: s.gaida@medcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies