Oferta Pracy - Opieka Niemcy-Praca Duisburg - 1500 euro

Opieka Niemcy-Praca Duisburg - 1500 euro

Miejsce pracy:
Duisburg
Firma:
Germanicus Pflegedienst Daheim
Termin:
7-8.09.2018

Firma działa w branży od 10 lat, oferuje pracę na warunkach niemieckich

Opis Stanowiska:
    osoba leżąca, dzień spędza na wózku, nie wychodzi na spacery, ma wszystkie sprzęty potrzebne do transferu
Oferujemy:
    Stabilną pracę, bez nocnego wstawania, własne mieszkanie na piętrze, czas wolny,
Wymagania:
    komunikatywny niemiecki, doświadczenie w opiece nad osobą leżącą

    Anna - tel.89-676-29-64 lub 603-771-712 lub Aldona - 501-105-292