Oferta Pracy - Do opieki mobilne małżeństwo w 27389 Lauenbrück

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Do opieki mobilne małżeństwo w 27389 Lauenbrück

Miejsce pracy:
27389 Lauenbrück
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
koniec września 2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki mobilne małżeństwo. Pani jest osobą całkowicie mobilną. Senior natomiast cierpi na cukrzycę oraz ma problemy z nerkami; porusza się przy rollatorze. Dodatkowo ma założony cewnik. Sam wykonuje higienę ciała, wymaga natomiast wsparcia w myciu włosów, ubieraniu itd. Na miejscu jest do dyspozycji rower. Sytuacja mieszkaniowa : dom jednorodzinny, 5 min pieszo do sklepu. Dla opiekunki osobna łazienka, internet oraz telefon. Noce przespane. Opiekunka sama robi zakupy. Głównie do prowadzenia gospodarstwa.
Oferujemy:
    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, • wynagrodzenie 1450 Euro netto • pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia, • pracę dostosowaną do kwalifikacji i oczekiwań kandydatki, • elastyczne terminy i zasady wyjazdów.
Wymagania:
    Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w sprawowaniu opieki oraz czynne prawo jazdy.
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies