Oferta Pracy - Samotnie mieszkający pan w Bielefeldzie - 01.09.2018 - 2 m-ce

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Samotnie mieszkający pan w Bielefeldzie - 01.09.2018 - 2 m-ce

Miejsce pracy:
33649 Bielefeld
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
01.09.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki pan mieszkający w Bielefeldzie. Pan cierpi na zaburzenia rytmu serca, inkontynencję oraz demencję. Dodatkowo występują u pana problemy z poruszaniem się. Pan lubi rozmawiać z opiekunką. Senior samodzielnie spożywa posiłki, ale potrzebuje do tego sporo czasu. Należy także pomóc w dojściu do toalety. Senior ma założony cewnik. 2 razy w tygodniu przychodzi syn do pomocy w kąpieli. Czasem zdarza się, że pan wstanie 1 raz w nocy, nie trzeba do niego wstawać. Codziennie rano przychodzi Pflegedienst. Na miejscu jest internet oraz tv.
Oferujemy:
    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, • wynagrodzenie 1300 Euro netto • pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia, • pracę dostosowaną do kwalifikacji i oczekiwań kandydatki, • elastyczne terminy i zasady wyjazdów.
Wymagania:
    Poszukiwana opiekunka lub opiekun z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w sprawowaniu opieki.
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies