Oferta Pracy - Do opieki samotna pani w Frankfurcie - 15.09 na 6 tyg

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Do opieki samotna pani w Frankfurcie - 15.09 na 6 tyg

Miejsce pracy:
Frankfurt
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
15.09.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki 89-letnia pani mieszkająca samotnie w domu w centrum miasta. Seniorka cierpi na słabość starczą; porusza się przy balkoniku. Większość dnia spędza leżąc w łóżku. Pani jest po przebytej białaczce. Pacjentka ma także częściową inkontynencję. Wymagana jest pomoc w higienie ciała, zmiana wkładek, ubieranie/rozbieranie itd. Panią myje się w łóżku. Do kąpieli przychodzi Pflegedienst. Seniorka opisywana jest jako osoba sympatyczna, lubi rozmawiać. Na miejscu do dyspozycji internet.
Oferujemy:
    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, • wynagrodzenie 1300 Euro netto • pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia, • pracę dostosowaną do kwalifikacji i oczekiwań kandydatki, • elastyczne terminy i zasady wyjazdów.
Wymagania:
    Poszukiwana opiekunka z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego. Koniecznie z doświadczeniem w sprawowaniu opieki nad osobą starszą.
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies