Oferta Pracy - Do opieki senior - 26506 Norden

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Do opieki senior - 26506 Norden

Miejsce pracy:
26506 Norden
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
20.08.2018 na 6 tyg

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Pan Jan ma 90 lat, 192 cm wzrostu i waży 95 kg. Mieszka sam w domku jednorodzinnym w miejscowości Norden, położonej 4 km od morza. Senior jest po udarze oraz choruje na zaburzenia rytmu serca, reumatyzm, inkontynecję i parkinsona. Porusza się głównie w wózku inwalidzkim. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu, jedzeniu/piciu, kąpieli oraz przy transferze z wózka na łóżka - przy którym senior pomaga. Do dyspozycji ponadto jest specjalistyczne łóżko oraz krzesło toaleta. Dla opiekunki do dyspozycji jest pokój z osobną łazienką oraz dostęp do Internetu. 
Oferujemy:
    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, • wynagrodzenie 1300 Euro netto • pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia, • pracę dostosowaną do kwalifikacji i oczekiwań kandydatki, • elastyczne terminy i zasady wyjazdów.
Wymagania:
    komunikatywna znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych;.
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies