Oferta Pracy - Opiekunka dla mobilnego małżeństwa w 26409 Wittmund

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Opiekunka dla mobilnego małżeństwa w 26409 Wittmund

Miejsce pracy:
26409 Wittmund
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
25.08.2018 na 2 m-ce

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki małżeństwo mieszkające w domu jednorodzinnym w 26409 Wittmund. Pacjentka choruje na demencję i depresję. Porusza się samodzielnie, kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Podopieczny ma problemy z sercem oraz nadciśnienie. Kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, samodzielnie wykonuje higienę osobistą. Porusza się niezależnie. Do zadań opiekunki należy wsparcie w codziennych czynnościach domowych, asekuracja w życiu codziennym, aktywizacja. 
Oferujemy:
    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, • wynagrodzenie 1600 Euro netto • pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia, • pracę dostosowaną do kwalifikacji i oczekiwań kandydatki, • elastyczne terminy i zasady wyjazdów.
Wymagania:
    Poszukiwana opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, doświadczeniem w sprawowaniu opieki oraz czynnym prawem jazdy.
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies