Oferta Pracy - Do opieki pan Hans mieszkający samotnie w 47249 Duisburgu

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Do opieki pan Hans mieszkający samotnie w 47249 Duisburgu

Miejsce pracy:
47249 Duisburg
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
25.08.2018 na 2 m-ce

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki pan Hans mieszkający w domu jednorodzinnym w 47 249 Duisburgu. Pacjent cierpi na demencję. Dodatkowo ma problemy ze słuchem i nosi aparat słuchowy. Senior porusza się ze wsparciem, kontroluje potrzeby fizjologiczne. Pacjent samodzielnie spożywa posiłki i ubiera się. Podopieczny wymaga pomocy w kąpieli, higienie porannej oraz czynnościach domowych.
Oferujemy:
    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, • wynagrodzenie 1200 Euro netto • pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia, • pracę dostosowaną do kwalifikacji i oczekiwań kandydatki, • elastyczne terminy i zasady wyjazdów.
Wymagania:
    Poszukiwana opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w sprawowaniu opieki. Mile widziana osoba niepaląca.
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies