Oferta Pracy - Opiekunki dla mobilnego pana w 34270 Schauenburg

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Opiekunki dla mobilnego pana w 34270 Schauenburg

Miejsce pracy:
34270 Schauenburg
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
19.08.2018 na 8 tygodni

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki jest Pan, 83 lata, 175 cm, 100 kg. Pacjent cierpi na słabość starcza, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, niewydolność serca oraz jest po przebytym zawale. Dodatkowo u seniora występuje cukrzyca insulinozależna. Pacjent nosi aparat słuchowy i chodzi o kuli. Samodzielnie myje się, nie ma inkontynencji. Senior jest wierzący chodzi do kościoła, lubi spacery, Sytuacja mieszkaniowa: wioska, dom jednorodzinny, zakupy do 15 min. Obowiązki: Pomoc w czynnościach domowych.
Oferujemy:
    wynagrodzenie - 1350 euro netto za miesiąc, składki rentowo-emerytalne odprowadzane od kwoty 4 tys. zł, ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ), legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, organizację wyjazdu i powrotu, opiekę i wsparcie koordynatora. Dla opiekuna jest przeznaczony osobny pokój z dostępem do Internetu.
Wymagania:
    Poszukiwana osoba z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, doświadczeniem w sprawowaniu opieki oraz czynnym prawem jazdy. 
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies