Oferta Pracy - Opiekunka Osoby Starszej - samotna seniorka w Marsberg-Beringhausen

Opiekunka Osoby Starszej - samotna seniorka w Marsberg-Beringhausen

Miejsce pracy:
34431 Marsberg-Beringhausen
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
24.07.2018 na 2 m-ce

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki pani Luiza mieszkająca sama w domu jednorodzinnym w 34431 Marsberg-Beringhausen. Pacjentka cierpi na demencję, słabość starczą oraz inkontynencję. Nosi wkładki. Pani porusza się przy wsparciu , potrzebuje pomocy w higienie ciała oraz ubieraniu. Samodzielnie je i pije. Pacjentka potrzebuje pomocy w higienie ciała oraz ubieraniu. Do zadań opiekunki należy także prowadzenie gospodarstwa domowego.
Oferujemy:
    wynagrodzenie - 1300 euro netto za miesiąc, plus bonus wakacyjny, składki rentowo-emerytalne odprowadzane od kwoty 4 tys. zł, ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ), legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, organizację wyjazdu i powrotu, opiekę i wsparcie koordynatora. Dla opiekuna jest przeznaczony osobny pokój z dostępem do Internetu.
Wymagania:
    Poszukiwana opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w sprawowaniu opieki. Można palić.

    MedCare24 Sp. z o.o. Telefon: 519-649-049 lub 34 356-55-88 e-mail: s.gaida@medcare24.pl