Oferta Pracy - Praca Opieka Niemcy - Opiekun / Opiekunka osób starszych Niemcy 1400 e

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Praca Opieka Niemcy - Opiekun / Opiekunka osób starszych Niemcy 1400 e

Miejsce pracy:
Hanau (63456)
Firma:
Medcare24 Sp. z o.o.
Termin:
20.07.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki spokojny Pan Bernd ma 78 lat, waży 75 kg, choruje na słabość starczą, demencję, cukrzycę. Porusza się samodzielnie. Kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, przesypia całe noce. Dwa- trzy razy w tygodniu jeździ do Tagespflege. Senior mieszka w domu jednorodzinnym z samodzielną żoną w miejscowości na południu Niemiec. Opiekunce/opiekunowi przysługuje osobny pokój z własną łazienką i dostępem do Internetu.
Oferujemy:
    wynagrodzenie - 1400 euro netto za miesiąc, plus bonus wakacyjny, składki rentowo-emerytalne odprowadzane od kwoty 4 tys. zł, ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ), legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, organizację wyjazdu i powrotu, opiekę i wsparcie koordynatora.
Wymagania:
    dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych;można palić na zewnątrz
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies