Oferta Pracy - Opiekun do mobilnego pan w 63456 Hanau - oferta od zaraz

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Opiekun do mobilnego pan w 63456 Hanau - oferta od zaraz

Miejsce pracy:
63456 Hanau
Firma:
Medcare24 Sp. Z o.o.
Termin:
od zaraz

Medcare24 Sp. zo. o. działa w branży opieki nad osobami starszymi w krajach niemieckojęzycznych.

Opis Stanowiska:
    Do opieki Pan Bernd mieszkający wraz z mobilną żoną w domu jednorodzinnym w 63456 Hanau. Senior cierpi na demencję i cukrzycę. Porusza się niezależnie oraz kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Pan samodzielnie wykonuje higienę ciała, ale trzeba pana kontrolować. 2-3 razy dziennie senior uczestniczy w Tagespflege. Chętnie spaceruje i wykonuje prace ogrodowe. Obowiązki: Przypominanie o codziennej higienie ciała, spacery, drobne prace domowe.
Oferujemy:
    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, • atrakcyjne wynagrodzenie 1400 Euro • pokrycie kosztów podróży, zakwaterowanie oraz wyżywienia, • elastyczne terminy i zasady wyjazdów.
Wymagania:
    Poszukiwany opiekun z dobrą znajomością języka niemieckiego, z doświadczenie w opiece oraz czynnym prawem jazdy ( na miejscu samochód Opel Adam) . 
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies