Oferta Pracy - Praca Opieka Niemcy - Opiekun / Opiekunka osób starszych Niemcy

Specjalny dział w naszym serwisie gdzie znajdziesz najnowsze ogłoszenia o prace.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

 
 
 

Praca Opieka Niemcy - Opiekun / Opiekunka osób starszych Niemcy

Miejsce pracy:
Wittmund 26409
Firma:
Medcare24 Sp. z o.o.
Termin:
25.07.2018

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
    Do opieki miłe małżeństwo - Pani Frieda i Pan Hermann. Seniorka ma 76 lat, waży 50 kg, ma 155 cm wzrostu. Choruje na demencję, depresję, nietolerancję laktozy. Kontroluje potrzeby fizjologiczne, porusza się samodzielnie. Pan Hermann ma 79 lat, waży 75 kg, ma 168 cm wzrostu. Choruje na zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca, depresję, nadcisnienie. Kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, porusza się samodzielnie, zdarza mu się budzić w nocy.
Oferujemy:
    wynagrodzenie - 1600 euro netto za miesiąc, składki rentowo-emerytalne odprowadzane od kwoty 4 tys. zł, ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ), legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, organizację wyjazdu i powrotu, opiekę i wsparcie koordynatora. Dla opiekuna jest przeznaczony osobny pokój z dostępem do Internetu.
Wymagania:
    dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych;można palić na zewnątrz
Kontakt:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawš z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

System ogłoszeniowy - opiekunki-forum.pl

Partnerzy :

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies